ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74

Znany na całym świecie i współpracująca z naszym klubem firma HEAD stworzyła ciekawą kampanię, która powinna zainteresować najmłodszych adeptów tenisa. Szefowie tej organizacji chcą znaleźć następnego tak znakomitego tenisistę jakim jest lider światowego rankingu, Serb Novak Djoković. Akcja jest skierowana do dzieci w wieku 8-14 lat. 


➤ Zasady zgłoszeń są proste:

– trzeba nagrać krótki filmik z kortu pokazujący podstawowe uderzenia podczas jednej wymiany: serwis, forhend, bekhend, atak, forhend wolej, bekhend wolej i smecz – krótki filmik pokazujący jak to zrobić można zobaczyć po adresem: http://next-novak.head.com/en/how-to-apply

– potem trzeba wypełnić ankietę i przesłać filmik na adres: http://next-novak.head.com/en/application

Spośród wszystkich zgłoszeń rekruterzy i jurorzy HEAD wybiorą aż 17 zwycięzców z całego świata, w tym na pewno jednego z Polski. Najlepsi wygrają wyjazd do akademii tenisowej (przelot dla zawodnika i opiekuna pokrywa HEAD) oraz pełny kontrakt HEAD (odzież, obuwie oraz sprzęt)

➤ Kampania trwa do 25 września tego roku.

➤ Zwycięzcy zostaną ogłoszeni online na początku października.

➤ Szczegółowe informacje na temat kampanii znajdują się na: http://next-novak.head.com/en/

„Czy Wasze dziecko ma od 8 do 14 lat i to „coś”, co sprawi, że będzie kolejnym Novakiem? Jeśli tak, to zapraszamy na http://next-novak.head.com/en/ aby wygrać kontrakt sponsorski HEAD oraz po szczegóły akcji. Powodzenia!” 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook