ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
W połowie lutego Hertel leci grać do Brazylii

Dwie znakomicie obsadzone imprezy ITF Juniors przed zawodniczką KT Legia. Anna Hertel od 19 lutego będzie rywalizowała turnieju rangi Grade 1 w Sao Simao, a potem w jeszcze wyższych rangą zmaganiach w Porto Alegre. Nasza tenisistka teraz zajmuje 50. miejsce w światowym rankingu juniorek. Jest najwyżej notowaną Polką.

Hertel po niezbyt udanej przygodzie na twardych kortach na Antypodach spokojnie przygotowuje się do występów na ulubionej nawierzchni, a więc mączce. W Brazylii najpierw zaprezentuje się w turnieju Banana Bowl. On jest zaplanowany na okres od 19 do 24 lutego.

Potem w Porto Alegre od 26 lutego odbędzie się turniej rangi Grade A, a więc takiej samej jak mają juniorskie imprezy wielkoszlemowe.

– Przed Anią dwa turnieje najwyższej rangi na kortach ceglanych. Na tej nawierzchni odniosła do tej pory największe sukcesy, więc można liczyć na dobre wyniki. Po powrocie z Australii, ustaliliśmy plan na kolejne tygodnie, by poprawić grę i zwiększyć szanse na dobrą postawę w Ameryce Południowej. Już teraz widać, że Ania jest w dobrej formie, dlatego odpowiednia aklimatyzacja na innym kontynencie będzie kluczowa by przenieść dyspozycję treningową na rozgrywki turniejowe – mówi trener Hertel Marcin Bieniek.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook