ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74

Bardzo ważna wiadomość dla wszystkich dzieci trenujących w ramach Legia Tennis Schools i ich rodziców. W przyszłym tygodniu w dniach 13-19 czerwca na naszych kortach będą odbywały się indywidualne mistrzostwa Polski kadetów. Z tego powodu od poniedziałku do środy musimy odwołać wszystkie zajęcia LTS.

 


To będzie wyjątkowa sytuacja. Mistrzostwa, które będą rozgrywane przy ul. Myśliwieckiej 4A zgromadza na starcie wszystkich najlepszych zawodników do lat 16. W szerokim gronie zaprezentuje się kilku legionistów, w tym lider rankingu Daniel Michalski oraz ósmy Filip Kolasiński i jedenasty Bartłomiej Andrzejczak.

Do rozegrania jest bardzo dużo pojedynków i z tego powodu treningi Legia Tennis Schools nie mogłyby odbywać się w normalny sposób.

UWAGA: Zajęcia w poniedziałek, wtorek i środę (13-15 czerwca) nie odbędą się!

Na razie nie możemy jeszcze przekazać informacji odnośnie czwartku i piątku. Gdy wszystko będzie już jasne, natychmiast podamy odpowiedni komunikat.

Mimo braku treningów, oczywiście zapraszamy wszystkich naszych młodych adeptów tenisa na korty. Wspierajcie starszych kolegów. Mistrzostwa będą na pewno stały na wysokim poziomie i każdy z Was będzie miał szansę na zobaczyć ciekawe zagrania. 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook