ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74

Ostatnie tygodnie to pasmo sukcesów młodych tenisistów i tenisistek KT Legia. Wspaniałą serię rozpoczęły nasze skrzatki. Najlepsza polska zawodniczka w kategorii wiekowej do lat 12, a więc Ada Piestrzyńska z koleżankami zdobyła srebrny medal drużynowych mistrzostw Polski. Potem przyszły sukcesy kadetek i kadetów. 


 Nasze młodziutkie reprezentantki podczas turnieju w Poznaniu pokonały KT GAT Gdańsk 6:0 i Advantage Bielsko-Biała. W finale młode legionistki zmierzyły się z ze znakomicie czującą się na własnych kortach ekipą Olimpii.

– Według mnie to, co osięgnęliśmy w Wielkopolsce jest dobrym wynikiem, ale nie jakiś super. Nie będę ukrywał, że mieliśmy apetyt na złoty medal. Olimpia zagrała jednak u siebie, co także jej pomogło. Wspomagali ją żywiołowo reagujący kibice. Dla tak młodych dziewczynek to jest duży szok, gdy wcześniej nie miały z czymś takim kontaktu – mówi trener Piotr Sierzputowski.

– Generalnie oczywiście jestem bardzo zadowolony ze startu. W drużynie jest dobra atmosfera. Jeśli chodzi o umiejętności to wszystkie mają już spore, ale na razie jest zbyt wcześnie, aby oceniać czy któraś z legionistek ma taki talent, który w przyszłości będzie zaowoduje udaną karierą zawodową – dodaje szkoleniowiec. 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook