ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (11-2011)

Lista klasyfikacyjna skrzatów:

aktualizacja: 04.11.2011

  • 1. Michalski Daniel (ST TieBreak Warszawa) – 585.0 pkt
  • 2. Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa) – 568.0 pkt
  • 3. Piekarek Kacper (KTA Wrocław) – 430.0 pkt
  • 4. Paluch Karol (UKT Winner Kraków) – 357.0 pkt
  • 5. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom) – 299.0 pkt
  • 6. Wojtkowiak Paweł (KU AZS Bydgoszcz) – 275.0 pkt
  • 7. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) – 269.0 pkt
  • 8. Kwiatkowski Adam (ST TieBreak Warszawa) – 257.0 pkt
  • 9. Skutella Mateusz (Tenis Klub Toruń) – 229.0 pkt
  • 10. Pala Tomasz (Promasters Szczecin) – 224.0 pkt
  • 17. Olech Filip (KT Legia Warszawa) – 176.0 pkt

Lista klasyfikacyjna skrzatek:

aktualizacja: 04.11.2011

  • 1. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) – 818.0 pkt
  • 2. Zakordoniec Emma (WKT Mera Warszawa) – 603.0 pkt
  • 3. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) – 595.0 pkt
  • 4. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) – 376.0 pkt
  • 5. Jaśkiewicz Marta (KT Legia Warszawa) – 350.0 pkt
  • 6. Psut Kinga (KT Legia Warszawa- 348.0 pkt
  • 7. Kunat Izabela (KTA Wrocław) – 303.0 pkt
  • 8. Domin Martyna (STKS Kędzierzyn-Koźle) – 291.5 pkt
  • 9. Bednarczyk Paulina (WTT Wejherowo) – 280.0
  • 10. Świątek Iga (WKT Mera Warszawa) – 233.5 pkt
  • 26. Nadajewska Aleksandra (KT Legia Warszawa) – 137.0 pkt
  • 47. Pietroiu Dora (KT Legia Warszawa) – 78.5 pkt

Lista klasyfikacyjna młodzików:

aktualizacja: 04.11.2011

  • 1. Wrzesiński Robert (UKS Okęcie Sport Warszawa) – 847.5 pkt
  • 2. Mol Marcin (KS Górnik Bytom) – 676.0 pkt
  • 3. Słowik Konrad (UKS Czarna) – 640.0 pkt
  • 4. Radwan Wiktor (KS Górnik Bytom) – 588.0 pkt
  • 5. Matuszewski Piotr (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) – 508.0 pkt
  • 6. Śmietana Piotr (UKS Czarna) – 495.0 pkt
  • 7. Klukowski Bartosz (UKS Okęcie Sport Warszawa) – 458.0 pkt
  • 8. Kwaśniewski Mieszko (AT Angie Puszczykowo) 1- 384.0 pkt
  • 9. Bareja Michał (Promasters Szczecin) – 383.0 pkt
  • 10. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) – 379.8 pkt
  • 19. Sikorski Michał (KT Legia Warszawa) – 264.3 pkt
  • 60. Gawroński Mateusz (KT Legia Warszawa) – 140.4 pkt

Lista klasyfikacyjna młodziczek:

aktualizacja: 04.11.2011

  • 1. Sierzputowska Alicja (TKS Arka Gdynia) – 849.0 pkt
  • 2. Świątek Agata (WKT Mera Warszawa) – 750.0 pkt
  • 3. Buchla Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) – 585.0 pkt
  • 4. Szymczuch Oliwia (RKT Return Radom) 1998 – 542.0 pkt
  • 5. Grzywocz Sonia (KS Górnik Bytom) 1998 – 519.0 pkt
  • 6. Świtajska Anna (SKT Sopot) – 499.0 pkt
  • 7. Pindelska Maja (TKS Arka Gdynia) – 488.0 pkt
  • 8. Szczygielska Dorota (SKT Sopot) – 428.0 pkt
  • 9. Żyłka Ewa (MKT Łódź) – 388.0 pkt
  • 10. Silwanowicz Karolina (TT Stanley Białystok) – 360.0 pkt
  • 26. Pawłowska Anna (KT Legia Warszawa) – 204.0 pkt
  • 30. Ebebenge Natalia (KT Legia Warszawa) – 193.0 pkt
  • 71. Nadajewska Aleksandra (KT Legia Warszawa) – 84.5 pkt
  • 86. Sokalska Zuzanna (KT Legia Warszawa) – 58.5 pkt

Lista klasyfikacyjna kadetów:

aktualizacja: 04.11.2011

  • 1. Zieliński Jan (KS Warszawianka Warszawa) – (917.0) pkt
  • 2. Gresk Phillip (KS Warszawianka Warszawa) – (155.0) pkt
  • 3. Majchrzak Kamil (PKTZ Winner Piotrków Tryb.) – (818.5) pkt
  • 4. Terczyński Mateusz (KS Match Point Wrocław) – 659.0 pkt
  • 5. Zawisza Paweł (KS Match Point Wrocław) – 527.0 pkt
  • 6. Królik Patryk (KS Warszawianka Warszawa) – 484.2 pkt
  • 7. Dembek Michał (WKT Mera Warszawa) – 469.5 pkt
  • 8. Prządka Remigiusz (KS Promień Opalenica) – 424.0 pkt
  • 9. Bedra Michał (UNTS Warszawa) – 416.0 pkt
  • 10. Duś Karol (MKS Szczawno Zdrój) – 367.0 pkt
  • 50. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) – 148.5 pkt

Lista klasyfikacyjna kadetek:

aktualizacja: 04.11.2011

  • 1. Lewandowska Paulina (KS Górnik Bytom) – (285.0) pkt
  • 2. Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra) – 1048.5 pkt
  • 3. Kowalska Marta (KS Grzegórzecki Kraków) – 827.5 pkt
  • 4. Łukasiak Roksana (Promasters Szczecin) – 686.0 pkt
  • 5. Przybylska Julia (AZS Poznań) – 508.0 pkt
  • 6. Rynkiewicz Kinga (NST (zachodniopomorskie) – 483.0 pkt
  • 7. Hełmecka Paulina (KS Grzegórzecki Kraków) – 480.0 pkt
  • 8. Baran Justyna (UKS Czarna) – 420.0 pkt
  • 9. Pyka Katarzyna (KTT Pro-Ten Katowice) – 415.5 pkt
  • 10. Olszewska Aleksandra (KT Break Warszawa) – 398.0 pkt
  • 37. Roguska Karolina (KT Legia Warszawa) – 197.5 pkt
  • 63. Pietroiu Iona (KT Legia Warszawa) – 89.0 pkt

Lista klasyfikacyjna juniorów:

aktualizacja: 01.11.2011

  • 1. Łomacki Piotr (KS Warszawianka Warszawa) – 690.8 pkt
  • 2. Walków Szymon (Stow. REDECO SiR Wrocław) – 543.3 pkt
  • 3. Ciaś Paweł (SKT Sopot) – 517.8 pkt
  • 4. Zieliński Jan (KS Warszawianka Warszawa) – 506.0 pkt
  • 5. Kierkuś Maciej (WTS DeSki Warszawa) – 450.3 pkt
  • 6. Gajewski Kamil (SKT Sopot) – 445.8 pkt
  • 7. Turosieński Julian (KS Warszawianka Warszawa) – 445.3 pkt
  • 8. Mularczyk Konrad (ZTT Złotoryja) – 414.0 pkt
  • 9. Nispoń Michał (WKS Grunwald Poznań) – 410.5 pkt
  • 10. Kłos Pascal (KU AZS Bydgoszcz) – 396.0 pkt
  • 15. Dziedzic Kamil (KT Legia Warszawa) – 292.0 pkt
  • 29. Lutkowski Piotr (KT Legia Warszawa) – 194.0 pkt

Lista klasyfikacyjna juniorek:

aktualizacja: 01.11.2011

  • 1. Maciejewska Zuzanna (AZS Poznań) – 2000.0 pkt
  • 2. Lewandowska Paulina (KS Górnik Bytom) – 868.3 pkt
  • 3. Stencel Magdalena (SKT Sopot) – 693.5 pkt
  • 4. Pająk Justyna (ŁKT Łódź) 1994 – 582.3 pkt
  • 5. Halicka Weronika (ŁKT Łódź) – 513.3 pkt
  • 6. Rosik Adrianna (KT Masters Szczecin) – 488.5 pkt
  • 7. Żórawska Adrianna (KS Warszawianka Warszawa) – 414.0 pkt
  • 8. Odrzywołek Iga (ChTT Chorzów) – 397.3 pkt
  • 9. Śnita Karolina (GTT Głogów) – 386.0 pkt
  • 10. Kowalak Martyna (KS Promień Opalenica) – 370.5 pkt
  • 57. Pietroiu Iona (KT Legia Warszawa) – 72.0 pkt
  • 66. Sochoń Magdalena (KT Legia Warszawa) – 58.5 pkt
  • 69. Zalewska Joanna (KT Legia Warszawa) – 48.5 pkt

Lista klasyfikacyjna mężczyzn:

aktualizacja: 01.11.2011

  • 1. Janowicz Jerzy Filip (MKT Łódź) – 1587.0 pkt
  • 2. Gawron Marcin (MW Tenis S.A. Poznań) – 989.0 pkt
  • 3. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) – 826.0 pkt
  • 4. Gadomski Piotr (AZS Poznań) – 590.0 pkt
  • 5. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) – 558.0 pkt
  • 6. Kapaś Andriej (MW Tenis S.A. Poznań) – 438.0 pkt
  • 7. Szmigiel Mateusz (KS Górnik Bytom) – 377.0 pkt
  • 8. Koniusz Błażej (ChTT Chorzów) – 357.0 pkt
  • 9. Pokrywka Marek (KKT Wrocław) – 325.0 pkt
  • 10. Piątkowski Dawid (ChTT Chorzów) – 321.0 pkt
  • 19. Brandys Roy (KT Legia Warszawa) – 220.0 pkt
  • 23. Olfans Tomasz (KT Legia Warszawa) – 204.0 pkt
  • 38. Bartosiewicz Krzysztof (KT Legia Warszawa) – 127.0 pkt

Lista klasyfikacyjna kobiet:

aktualizacja: 01.11.2011

  • 1. Radwańska Agnieszka (KS Nadwiślan Kraków) – 26250.0 pkt
  • 2. Radwańska Urszula (KS Nadwiślan Kraków) – 3605.0 pkt
  • 3. Domachowska Marta (WKT Mera Warszawa) – 2050.0 pkt
  • 4. Linette Magda (WKS Grunwald Poznań) – 1385.0 pkt
  • 5. Piter Katarzyna (WKS Grunwald Poznań) – 820.0 pkt
  • 6. Kania Paula (ChTT Chorzów) – 782.0 pkt
  • 7. Kołat Natalia (KT Masters Szczecin) – 394.0 pkt
  • 8. Kawa Katarzyna (KKT MOFO Krynica Zdrój) = 352.0 pkt
  • 9. Sobaszkiewicz Barbara (AZS Poznań) – 325.0 pkt
  • 10. Kosińska Karolina (WTS DeSki Warszawa) – 324.0 pkt

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook