ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (10-2013)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

aktualizacja: 27.08.2013

  • 1. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom) 1026.0
  • 2. Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom) 683.0
  • 3. Matuszewski Michał (PKT Pabianice) 651.0
  • 4. Taczała Dawid (AZS Poznań) 632.0
  • 5. Niełacny Patryk (PKT Pabianice) 628.0
  • 6. Konopko Witold (AT Angie Puszczykowo) 556.0
  • 7. Lorens Mikołaj (KT Legia Warszawa) 514.0
  • 8. Kaliszewski Paweł (WTS DeSki Warszawa) 462.0
  • 9. Adamek Makary (KTA Wrocław) 460.0
  • 10. Olech Filip (AT Angie Puszczykowo) 451.0
  • 45. Pawlicki Maksymilian (KT Legia Warszawa) 202.5

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

aktualizacja: 27.08.2013

  • 1. Świątek Iga (WKT Mera Warszawa) 1008.0
  • 2. Wierzbowska Aleksandra (WKS Wawel Kraków) 830.0
  • 3. Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała) 695.0
  • 4. Baszak Weronika (NST dolnośląskie) 563.0
  • 5. Rogozińska-Dzik Stefania (WTS DeSki Warszawa) 557.0
  • 6. Pociej Weronika (WTS DeSki Warszawa) 514.0
  • 7. Kubka Martyna (GKT Nafta Zielona Góra) 498.0
  • 8. Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała) 488.0
  • 9. Wędrocha Julia (ChTT Chorzów) 457.0
  • 10. Molińska Wiktoria (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) 443.0
  • 52. Furterhendler Julia (KT Legia Warszawa) 163.0
  • 81. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 105.0
  • 117. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 50.5

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

aktualizacja: 10.10.2013

  • 1. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 1615.0
  • 2. Fryze Konrad (RKT Return Radom) 1371.0
  • 3. Sikorski Michał (KT Legia Warszawa) 1308.0
  • 4. Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) 1125.5
  • 5. Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa) 1024.0
  • 6. Jankowiak Paweł (AZS Poznań) 776.0
  • 7. Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała) 764.0
  • 8. Skowroński Marcin (UKS Okęcie Sport Warszawa) 748.0
  • 9. Łosiak Bartosz (AZS Poznań) 639.0
  • 10. Pawlicki Aleksander (KT Legia Warszawa) 637.5
  • 16. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 437.0
  • 26. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 270.0
  • 49. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 194.0
  • 83. Gawroński Mateusz (KT Legia Warszawa) 122.0
  • 85. Pawlicki Maksymilian (KT Legia Warszawa) 120.5

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

aktualizacja: 10.10.2013

  • 1. Kulik Wiktoria (ŁKT Łódź)
  • 2. Szmit Karolina (Family Tennis Camp Ściegny)
  • 3. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) 1237.0
  • 4. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 1067.0
  • 5. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 1060.5
  • 6. Zakordoniec Emma (AT Promasters Szczecin) 943.0
  • 7. Podlińska Marcelina (KT Legia Warszawa) 776.0
  • 8. Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J.Wolniak Łódź) 748.0
  • 9. Kania Marta (MKT Łódź) 738.0
  • 10. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 666.0
  • 16. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 442.0
  • 24. Ciura Julia (KT Legia Warszawa) 350.0
  • 66. Sokalska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 131.5

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

aktualizacja: 10.10.2013

  • 1. Hurkacz Hubert (KKT Wrocław) 545.0
  • 2. Dembek Michał (WKT Mera Warszawa) 1100.0
  • 3. Matuszewski Piotr (AZS Poznań) 1108.0
  • 4. Michocki Przemysław (AZS Poznań) 1051.5
  • 5. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 839.0
  • 6. Śmietana Piotr (KS Grzegórzecki Kraków) 819.0
  • 7. Smolicki Mateusz (KS Warszawianka Warszawa) 770.0
  • 8. Królik Patryk (KS Warszawianka Warszawa) 699.0
  • 9. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 662.5
  • 10. Raupuk Maksymilian (SKT Sopot) 662.5
  • 11. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 616.0
  • 26. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 362.0
  • 44. Sikorski Michał (KT Legia Warszawa) 236.5
  • 61. Pawlicki Aleksander (KT Legia Warszawa) 183.0
  • 80. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 130.5

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

aktualizacja: 10.10.2013

  • 1. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 160.0
  • 2. Buchla Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) 64.0
  • 3. Silwanowicz Karolina (UKS Beskidy Ustroń) 845.0
  • 4. Kulik Wiktoria (ŁKT Łódź) 804.5
  • 5. Szczygielska Dorota (SKT Sopot) 769.5
  • 6. Szymczuch Oliwia (KS Grzegórzecki Kraków) 730.0
  • 7. Szmit Karolina (Family Tennis Camp Ściegny) 677.5
  • 8. Błaś Karina (TKT Tarnów) 555.0
  • 9. Zawadzka Joanna (TKT Tarnów) 539.0
  • 10. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 522.0
  • 16. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 448.0
  • 47. Ciura Julia (KT Legia Warszawa) 202.0
  • 96. Podlińska Marcelina (KT Legia Warszawa) 70.0

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

aktualizacja: 10.10.2013

  • 1. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 734.0
  • 2. Kowalska Marta (KS Grzegórzecki Kraków) 690.5
  • 3. Pyka Katarzyna (UKS Beskidy Ustroń) 615.5
  • 4. Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra) 549.5
  • 5. Odrzywołek Iga (KS Górnik Bytom) 505.0
  • 6. Bieńkowska Agata (WTT Wejherowo) 475.8
  • 7. Buchla Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) 446.3
  • 8. Przybylska Julia (AZS Poznań) 431.3
  • 9. Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 389.5
  • 10. Wysoczańska Katarzyna (KTA Wrocław) 381.5
  • 61. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 97.0
  • 68. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 68.3
  • 84. Ciura Julia (KT Legia Warszawa) 45.0

Lista klasyfikacyjna mężczyzn:

aktualizacja: 10.10.2013

  • 1. Janowicz Jerzy Filip (MKT Łódź) 14595.0
  • 2. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) 1302.0
  • 3. Gadomski Piotr (AZS Poznań) 836.0
  • 4. Jędruszczak Mikołaj (KS Start-Wisła Toruń) 586.0
  • 5. Ciaś Paweł (KS Warszawianka Warszawa) 509.0
  • 6. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 468.0
  • 7. Kapaś Andriej (AZS Poznań) 403.0
  • 8. Kocyła Arkadiusz (AZS Poznań) 389.0
  • 9. Koniusz Błażej (KS Górnik Bytom) 363.0
  • 10. Lipka Dariusz (SKT Sopot) 326.0
  • 48. Bartosiewicz Krzysztof (KT Legia Warszawa) 110.0
  • 62. Dziedzic Kamil (KT Legia Warszawa) 80.0

Lista klasyfikacyjna kobiet:

aktualizacja: 10.10.2013

  • 1. Radwańska Agnieszka (KS Nadwiślan Kraków) 29975.0
  • 2. Radwańska Urszula (KS Nadwiślan Kraków) 6000.0
  • 3. Linette Magda (WKS Grunwald Poznań) 2035.0
  • 4. Piter Katarzyna (WKS Grunwald Poznań) 2005.0
  • 5. Kania Paula (KS Górnik Bytom) 1620.0
  • 6. Kawa Katarzyna (AZS Poznań) 1140.0
  • 7. Zaniewska Sandra (KS Górnik Bytom) 690.0
  • 8. Zagórska Sylwia (AZS Poznań) 605.0
  • 9. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 447.0
  • 10. Jegiołka Justyna (UKS Smecz Leśnica) 430.0
  • 28. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 144.0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook