ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (09-2015)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

  • 1. Kaśnikowski Maks (KT Legia Warszawa) 998,00
  • 2. Kamrowski Marcel (SKT Sopot) 682,00
  • 3. Kusiewicz Piotr (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 546,00
  • 4. Orlikowski Aleksander (MKT Łódź) 504,00
  • 5. Zgoła Borys (AZS Poznań) 503,00
  • 6. Bojarski Alan (KT Legia Warszawa) 490,00
  • 7. Pieczonka Filip (SKT Sopot) 481,00
  • 8. Stokowski Patryk (KT Legia Warszawa) 464,00
  • 9. Dziopak Jonasz (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 436,00
  • 10. Ohme Jerzy (WTS DeSki Warszawa) 434,00
  • 12. Sowa Sebastian (KT Legia Warszawa) 416,00
  • 17. Kulig Adam (KT Legia Warszawa) 380,00

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

  • 1. Wygonowska Pola (ST RP SPORT Olsztyn) 885,00
  • 2. Gołaś Olga (AT Promasters Szczecin) 715,00
  • 3. Bartusek Karolina (KS Mostostal Zabrze) 662,00
  • 4. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 623,00
  • 5. Gruszczyńska Rozalia (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 601,00
  • 6. Świerczyńska Magdalena (UKT Winner Kraków) 540,00
  • 7. Wnuczek Aleksandra (KCT Masters Inowrocław) 454,00
  • 8. Smejlis Zuzanna (AT Promasters Szczecin) 452,00
  • 9. Formella Alicja (SKT Centrum Bydgoszcz) 432,00
  • 10. Kubacha Zuzanna (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 424,00
  • 13. Rowińska Malwina (KT Legia Warszawa) 404,00
  • 25. Górska Daria (KT Legia Warszawa) 322,00
  • 45. Ziąbska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 212,00
  • 78. Twarowska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 148,00
  • 84. Woźny Weronika (KT Legia Warszawa) 137,50

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

  • 1. Marek Wojciech (7. na listach TE 14) (KS Górnik Bytom) 1405,00
  • 2. Taczała Dawid (34. na listach TE 14) (AZS Poznań) 940,50
  • 3. Adamek Makary (AZS Poznań) 1086,00
  • 4. Pawlak Piotr (WKT Mera Warszawa) 904,00
  • 5. Kaliszewski Paweł (KT Legia Warszawa) 821,00
  • 6. Radoń Julian (KS Górnik Bytom) 677,50
  • 7. Konopko Witold (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 677,00
  • 8. Frankowski Tomasz (WTS DeSki Warszawa) 660,00
  • 9. Suski Michał (KT Legia Warszawa) 582,50
  • 10. Lorens Mikołaj (AZS Poznań) 581,00
  • 16. Ziomber Maciej (KT Legia Warszawa) 469,50

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

  • 1. Świątek Iga (12. na listach TE 14) (WKT Mera Warszawa) 1370,00
  • 2. Chwalińska Maja (16. na listach TE 14) (BKT Advantage Bielsko-Biała) 1080,00
  • 3. Wierzbowska Aleksandra (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 1219,00
  • 4. Kubka Martyna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra) 1154,00
  • 5. Wędrocha Julia (ChTT Chorzów) 873,00
  • 6. Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała) 822,00
  • 7. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 815,00
  • 8. Okopniak Nikola (MKS Szczawno Zdrój) 713,00
  • 9. Pociej Weronika (KT Legia Warszawa) 662,00
  • 10. Szczotka Dominika (ChTT Chorzów) 640,00
  • 33. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 256,00
  • 40. Futerhendler Julia (KT Legia Warszawa) 215,50
  • 48. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 183,00
  • 78. Hatowska Agnieszka (KT Legia Warszawa) 98,50

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

  • 1. Żuk Kacper (8. na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 735,50
  • 2. Fryze Konrad (21. na listach TE 16) (RKT Return Radom) 1140,00
  • 3. Dudek Tomasz (23. na listach TE 16) (TKKF Falenica Warszawa) 1152,00
  • 4. Michalski Daniel (29. na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 998,00
  • 5. Skowroński Marcin (RKT Return Radom) 1179,00
  • 6. Mikuła Michał (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock) 832,00
  • 7. Sikorski Michał (MKT Łódź) 819,50
  • 8. Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa) 707,00
  • 9. Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń) 692,00
  • 10. Łosiak Bartosz (AZS Poznań) 671,00
  • 13. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 584,50
  • 21. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 406,50
  • 80. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 103,00

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

  • 1. Hertel Anna (45. na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 723,00
  • 2. Jaśkiewicz Karolina (MKS Szczawno Zdrój) 918,00
  • 3. Kunat Izabela (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 783,50
  • 4. Podlińska Marcelina (Tennis Club Piekary Śląskie Sp. z o.o.) 761,00
  • 5. Falkowska Weronika (WTS DeSki Warszawa) 643,00
  • 6. Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź) 622,00
  • 7. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 574,00
  • 8. Zajda Magdalena (BKT Advantage Bielsko-Biała) 519,50
  • 9. Jaśkiewicz Marta (MKT Łódź) 443,00
  • 10. Paczena Dominika (Tennis Club Piekary Śląskie Sp. z o.o.) 442,00
  • 28. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 275,00
  • 35. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 209,00
  • 84. Pociej Weronika (KT Legia Warszawa) 76,50
  • 91. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 67,50

Lista klasyfikacyjna juniorów (do lat 18):

  • 1. Hurkacz Hubert (33. na listach ITF 18) (Stow. REDECO SiR Wrocław) 1513,14
  • 2. Dembek Michał (74. na listach ITF 18) (WKT Mera Warszawa) 1162,50
  • 3. Żuk Kacper (112. na listach ITF 18) (KT Legia Warszawa) 1319,75
  • 4. Matuszewski Piotr (140. na listach ITF 18) (AZS Poznań) 1110,00
  • 5. Królik Patryk (WTS DeSki Warszawa) 942,00
  • 6. Michocki Przemysław (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 854,00
  • 7. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 584,75
  • 8. Walkusz Cezary (SKT Sopot) 518,75
  • 9. Smolicki Mateusz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 515,00
  • 10. Szymankiewicz Maciej (AZS Poznań) 496,00
  • 16. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 376,00
  • 46. Lainer Gregor (KT Legia Warszawa) 178,50
  • 65. Kowalski Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 104,00
  • 80. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 72,50
  • 84. Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) 69,00
  • 93. Cendrowski Tomasz (KT Legia Warszawa) 54,00
  • 94. Sochoń Jan (KT Legia Warszawa) 53,00

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

  • 1. Kulik Wiktoria (AZS Poznań) 911,25
  • 2. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 814,50
  • 3. Foryś Weronika (KT Legia Warszawa) 645,00
  • 4. Falkowska Weronika (WTS DeSki Warszawa) 497,25
  • 5. Świątek Iga (WKT Mera Warszawa) 491,25
  • 6. Kubicz Katarzyna (AZS Łódź) 487,50
  • 7. Shoshyna Anastasiya (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 480,00
  • 8. Bednarczyk Paulina (WTT Wejherowo) 463,00
  • 9. Szymczuch Oliwia (Sport Klub Kryspinów) 460,50
  • 10. Silwanowicz Karolina (AZS Poznań) 1998 457,50
  • 13. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 378,75
  • 25. Górczyńska Ada (KT Legia Warszawa) 225,50
  • 29. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 200,00
  • 30. Pindelska Maja (KT Legia Warszawa) 194,75
  • 81. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 37,25

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook