ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (09-2014)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

  • 1. Taczała Dawid (AZS Poznań) 1080,00
  • 2. Lorens Mikolaj (AZS Poznań) 882,00
  • 3. Kielan Szymon (PKT Pabianice) 623,00
  • 4. Kaśnikowski Maks (WKT Mera Warszawa) 612,00
  • 5. Pawlak Piotr (WKT Mera Warszawa) 542,00
  • 6. Wiśniewski Piotr (UKS Korona Tenis Kielce) 530,00
  • 7. Gładysz Piotr (KS Górnik Bytom) 518,00
  • 8. Zgoła Borys (AZS Poznań) 486,00
  • 9. Kamrowski Marcel (GTT Lechia Gdańsk) 483,00
  • 10. Borzych Aleksander (UKS Korona Tenis Kielce) 442,00
  • 85. Kulig Adam (KT Legia Warszawa) 145,50

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

  • 1. Wierzbowska Aleksandra (KKKS Kraków) 1170,00
  • 2. Baszak Weronika (Niezrzeszony) 789,00
  • 3. Wybudowska Klaudia (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra) 615,00
  • 4. Niedźwieńska Alicja (KKKS Kraków) 594,00
  • 5. Wygonowska Pola (ST RP SPORT Olsztyn) 522,50
  • 6. Gołaś Olga (AT Promasters Szczecin) 482,00
  • 7. Ejsmont Weronika (ST RP SPORT Olsztyn) 480,00
  • 8. Renke Weronika (UKT Winner Kraków) 472,00
  • 9. Futerhendler Julia (KT Legia Warszawa) 466,00
  • 10. Nebelska Urszula (MKT Łódź) 446,00
  • 18. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 377,00
  • 24. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 321,00

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

  • 1. Dudek Tomasz (Miejsce 10 na listach TE 14) (TKKF Falenica Warszawa) 1530,00
  • 2. Michalski Daniel (Miejsce 19 na listach TE 14) (KT Legia Warszawa) 1539,00
  • 3. Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa) 908,00
  • 4. Godek Paweł (STT Fakro Nowy Sącz) 857,00
  • 5. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom) 840,00
  • 6. Paluch Karol (UKT Winner Kraków) 747,00
  • 7. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 690,00
  • 8. Piekarek Kacper (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 638,00
  • 9. Mikuła Michał (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock) 621,00
  • 10. Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom) 600,00
  • 18. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 451,50
  • 23. Kaliszewski Paweł (KT Legia Warszawa) 342,00
  • 30. Suski Michał (KT Legia Warszawa) 292,00

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

  • 1. Hertel Anna (Miejsce 8 na listach TE 14) (KT Legia Warszawa) 1465,00
  • 2. Świątek Iga (Miejsce 15 na listach TE 14) (WKT Mera Warszawa) 1377,00
  • 3. Rutkowska Wiktoria (Miejsce 20 na listach TE 14) (AZS Poznań) 1099,00
  • 4. Oczachowska Julia (Miejsce 39 na listach TE 14) (ITT Goplania Inowrocław) 1040,50
  • 5. Zakordoniec Emma (Miejsce 44 na listach TE 14) (KS Górnik Bytom) 844,50
  • 6. Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała) 965,00
  • 7. Kunat Izabela (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 702,00
  • 8. Jaśkiewicz Karolina (Stow.Klub Sportowy Match Point Ślęza) 673,50
  • 9. Kubka Martyna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra) 666,00
  • 10. Falkowska Weronika (WTS DeSki Warszawa) 635,00
  • 23. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 343,50
  • 51. Miazek Patrycja (KT Legia Warszawa) 173,00

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

  • 1. Matuszewski Piotr (Miejsce 19 na listach TE 16) (AZS Poznań) 1030,00
  • 2. Fryze Konrad (RKT Return Radom) 1281,00
  • 3. Śmietana Piotr (KS Grzegórzecki Kraków) 814,00
  • 4. Sikorski Michał (MKT Łódź) 739,00
  • 5. Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń) 731,50
  • 6. Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń) 724,00
  • 7. Skowroński Marcin (RKT Return Radom) 720,00
  • 8. Mol Marcin (UKS Beskidy Ustroń) 653,50
  • 9. Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała) 576,00
  • 10. Morawski Marcin (MKT Łódź) 550,00 48,00
  • 11. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 516,00
  • 27. Miller Piotr (KT Legia Warszawa) 289,00
  • 29. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 286,00
  • 36. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 250,00
  • 79. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 136,50
  • 81. Sochoń Jan (KT Legia Warszawa) 135,50
  • 88. Czakański Adam (KT Legia Warszawa) 113,50

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

  • 1. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) 895,00
  • 2. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 746,50
  • 3. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 673,00
  • 4. Tomczyk Aleksandra (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 641,00
  • 5. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 632,00
  • 6. Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź) 595,00
  • 7. Bogus Karolina (KS Sport-Med Zabrze) 568,00
  • 8. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 539,50
  • 9. Siłka Klara (Niezrzeszony) 509,50
  • 10. Zajda Magdalena (BKT Advantage Bielsko-Biała) 493,00
  • 22. Pindelska Maja (KT Legia Warszawa) 332,00
  • 48. Górczyńska Ada (KT Legia Warszawa) 156,50
  • 63. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 107,00
  • 70. Foryś Weronika (KT Legia Warszawa) 88,00

Lista klasyfikacyjna juniorów (do lat 18):

  • 1. Majchrzak Kamil (Miejsce 7 na listach ITF 18) (PKTZ Winner Piotrków Tryb.) 2973,75
  • 2. Zieliński Jan (Miejsce 27 na listach ITF 18) (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2178,75
  • 3. Hurkacz Hubert (Miejsce 54 na listach ITF 18) (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 1531,89
  • 4. Dembek Michał (Miejsce 130 na listach ITF 18) (WKT Mera Warszawa) 1024,50
  • 5. Terczyński Mateusz (Niezrzeszony) 924,75
  • 6. Gresk Phillip (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 863,75
  • 7. Andrzejczuk Adrian (TS TOP SPIN Kołobrzeg) 685,25
  • 8. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 664,75
  • 9. Matuszewski Piotr (AZS Poznań) 557,50
  • 10. Michocki Przemysław (AT Angie Puszczykowo) 531,75
  • 41. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 224,50
  • 77. Czakański Adam (KT Legia Warszawa) 90,50
  • 87. Cendrowski Tomasz (KT Legia Warszawa) 74,00

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

  • 1. Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów) 716,75
  • 2. Kulik Wiktoria (MKT Łódź) 676,25
  • 3. Foryś Weronika (KT Legia Warszawa) 570,25
  • 4. Pyka Katarzyna (UKS Beskidy Ustroń) 564,50
  • 5. Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 545,25
  • 6. Polańska Patrycja (RKT Return Radom) 502,00
  • 7. Szymczuch Oliwia (KS Grzegórzecki Kraków) 462,50
  • 8. Kowalska Marta (KS Grzegórzecki Kraków) 425,00
  • 9. Bieńkowska Agata (WTT Wejherowo) 1996 424,50
  • 10. Maślanka Patrycja (KS Mostostal Zabrze) 418,50
  • 15. Pindelska Maja (KT Legia Warszawa) 301,75
  • 23. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 209,00
  • 44. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 126,00
  • 46. Górczyńska Ada (KT Legia Warszawa) 122,00
  • 72. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 2000 52,50

Lista klasyfikacyjna mężczyzn:

  • 1. Janowicz Jerzy Filip (Miejsce 43 na listach ATP) (MKT Łódź) 6965,00
  • 2. Gadomski Piotr (Miejsce 497 na listach ATP) (AZS Poznań) 497,00
  • 3. Ciaś Paweł (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 610,00
  • 4. Kapaś Andriej (KS Break-Point Brwinów) 581,00
  • 5. Koniusz Błażej (KS Górnik Bytom) 534,00
  • 6. Jędruszczak Mikołaj (KS Start-Wisła Toruń) 511,00
  • 7. Drzewiecki Karol (WKS Grunwald Poznań) 444,00
  • 8. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 383,00
  • 9. Majchrzak Kamil (PKTZ Winner Piotrków Tryb.) 378,00
  • 10. Gawron Marcin (STT Fakro Nowy Sącz) 346,00
  • 82. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 50,00

Lista klasyfikacyjna kobiet:

  • 1. Radwańska Agnieszka (Miejsce 5 na listach WTA) (KS Nadwiślan Kraków) 27950,00
  • 2. Piter Katarzyna (Miejsce 111 na listach WTA) (WKS Grunwald Poznań) 2545,00
  • 3. Linette Magda (Miejsce 158 na listach WTA) (WKS Grunwald Poznań) 1840,00
  • 4. Radwańska Urszula (Miejsce 170 na listach WTA) (KS Nadwiślan Kraków) 1695,00
  • 5. Jegiołka Justyna (UKS Smecz Leśnica) 757,00
  • 6. Maciejewska Zuzanna (Varsovia Tenis Klub Warszawa) 531,00
  • 7. Fręch Magdalena (Łódzki Klub Tenisowy Łódź) 485,00
  • 8. Kawa Katarzyna (AZS Poznań) 398,00
  • 9. Bieńkowska Agata (WTT Wejherowo) 324,00
  • 10. Iwaniuk Elżbieta (AZS Poznań) 272,00
  • 42. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 91,00
  • 52. Pindelska Maja (KT Legia Warszawa) 67,00
  • 57. Foryś Weronika (KT Legia Warszawa) 52,00
  • 60. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 49,00

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook