ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (08-2012)

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

aktualizacja: 03.08..2012

  • 1. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) – 995.0
  • 2. Zakordoniec Emma (Promasters Szczecin) – 934.0
  • 3. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) – 689.0
  • 4. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) – 680.0
  • 5. Jaśkiewicz Marta (KT Legia Warszawa) – 572.0
  • 6. Aleksandrowicz Karolina (KS Warszawianka) – 530.0
  • 7. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) – 476.0
  • 8. Kostuj Zuzanna (KS Warszawianka) – 458.0
  • 9. Bednarczyk Paulina (WTT Wejherowo) – 449.0
  • 10. Pawlak Zofia (AZS Poznań) – 397.0
  • 19. Nadajewska Aleksandra (KT Legia Warszawa) – 280.0
  • 127. Furterhendler Julia (KT Legia Warszawa) – 38.0
  • 175. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa – 8.5

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

aktualizacja: 03.08.2012

  • 1. Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa) – 980.0
  • 2. Michalski Daniel (ST TieBreak Warszawa) – 961.0
  • 3. Kwiatkowski Adam (ST TieBreak Warszawa) – 637.0
  • 4. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom) – 537.0
  • 5. Piekarek Kacper (KTA Wrocław) – 522.0
  • 6. Paluch Karol (UKT Winner Kraków) – 503.0
  • 7. Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom) – 479.0
  • 8. Szymański Filip (ST TieBreak Warszawa) – 456.0
  • 9. Wojtkowiak Paweł (Tenis Klub Toruń) – 432.0
  • 10. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) – 411.0
  • 21. Olech Filip (KT Legia Warszawa) – 278.0

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

aktualizacja: 03.08.2012

  • 1. Sierzputowska Alicja (TKS Arka Gdynia) – 1174.0
  • 2. Świątek Agata (WKT Mera Warszawa) – 974.0
  • 3. Pindelska Maja (TKS Arka Gdynia) – 889.0
  • 4. Szymczuch Oliwia (RKT Return Radom) – 857.0
  • 5. Kulik Wiktoria (OKT Jodłowa Olsztyn) – 791.0
  • 6. Silwanowicz Karolina (TT Stanley Białystok) – 718.0
  • 7. Buchla Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) – 710.0
  • 8. Grzywocz Sonia (KS Górnik Bytom) – 688.5
  • 9. Szczygielska Dorota (SKT Sopot) – 619.0
  • 10. Foryś Weronika (KS Warszawianka Warszawa) – 511.0
  • 40. Pawłowska Anna (KT Legia Warszawa) – 233.0
  • 64. Ebebenge Natalia (KT Legia Warszawa) – 154.5
  • 79. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) – 119.5
  • 88. Sokalska Zuzanna (KT Legia Warszawa) – 107.5
  • 167. Jaśkiewicz Marta (KT Legia Warszawa) – 20.0
  • 178. Nadajewska Aleksandra (KT Legia Warszawa) – 16.0

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

aktualizacja: 05.09.2012

  • 1. Matuszewski Piotr (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) – 1606.0
  • 2. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) – 1239.0
  • 3. Wrzesiński Robert (UKS Okęcie Sport Warszawa) – 1072.0
  • 4. Śmietana Piotr (UKS Czarna) – 975.0
  • 5. Słowik Konrad (UKS Czarna) – 867.0
  • 6. Mol Marcin (KS Górnik Bytom) – 777.0
  • 7. Radwan Wiktor (KS Górnik Bytom) – 771.5
  • 8. Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń) – 677.0
  • 9. Kwaśniewski Mieszko (AZS Poznań) – 644.0
  • 10. Miller Piotr (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) – 626.0
  • 14. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) – 521.0
  • 15. Sikorski Michał (KT Legia Warszawa) – 516.0
  • 94. Gawroński Mateusz (KT Legia Warszawa) – 122.0
  • 106. Sochoń Jan (KT Legia Warszawa) – 99.0

Lista klasyfikacyjna mężczyzn:

aktualizacja: 03.08.2012

  • 1. Kubot Łukasz (KKT Wrocław) – 4550.0
  • 2. Janowicz Jerzy Filip (MKT Łódź) – 4186.0
  • 3. Gawron Marcin (STT Fakro Nowy Sącz) – 931.0
  • 4. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) – 903.0
  • 5. Kapaś Andriej (AZS Poznań) – 750.0
  • 6. Gadomski Piotr (AZS Poznań) – 667.0
  • 7. Ciaś Paweł (SKT Sopot) – 439.0
  • 8. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) – 432.0
  • 9. Kocyła Arkadiusz (Promasters Szczecin) – 431.0
  • 10. Pokrywka Marek (KKT Wrocław) – 397.0
  • 30. Bartosiewicz Krzysztof (KT Legia Warszawa) – 167.0
  • 59. Dziedzic Kamil (KT Legia Warszawa) – 66.0
  • 103. Brandys Roy (KT Legia Warszawa) – 26.0
  • 131. Lutkowski Piotr (KT Legia Warszawa) – 12.0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook