ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (08-2011)

Lista klasyfikacyjna skrzatów:

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) – 1041 pkt
  • 2. Fryze Konrad (RKT Return Radom) – 809 pkt
  • 3. Sikorski Michał (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) – 749 pkt
  • 4. Franko Andrzej (TKS Arka Gdynia) – 731 pkt
  • 5. Michalski Daniel (ST TieBreak Warszawa) – 477 pkt
  • 6. Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa) – 441 pkt
  • 7. Gawroński Mateusz (KT Legia Warszawa) – 432 pkt
  • 8. Sadal Aleksander (RKT Return Radom) – 421 pkt
  • 9. Łosiak Bartosz (AZS Poznań) – 414 pkt
  • 10. Zasada Jan (KS Górnik Bytom) – 383 pkt
  • 38. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) – 213 pkt

Lista klasyfikacyjna skrzatek:

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Kądzielewska Magdalena (MKS Szczawno Zdrój) 922 pkt
  • 2. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 818 pkt
  • 3. Szmit Karolina (MKS Szczawno Zdrój) 707 pkt
  • 4. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 587 pkt
  • 5. Podlińska Marcelina (KT Legia Warszawa) 560 pkt
  • 6. Kuczer Daria (Promasters Szczecin) 557 pkt
  • 7. Kromolicka Nina (AZS Poznań) 495 pkt
  • 8. Bogucka Marta (KT Nasza Lechia Gdańsk) 434 pkt
  • 9. Nikolenko Izabela (Promasters Szczecin) 428 pkt
  • 10. Zakordoniec Emma (WKT Mera Warszawa) 423 pkt
  • 16. Ciałkowska Weronika (KT Legia Warszawa) 340 pkt
  • 38. Aleksandrowicz Karolina (KT Legia Warszawa) 188 pkt

Lista klasyfikacyjna młodziczek:

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 1025 pkt
  • 2. Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 1002 pkt
  • 3. Maślanka Patrycja (KS Sport-Med Zabrze) 713 pkt
  • 4. Wysoczańska Katarzyna (KTA Wrocław) 707 pkt
  • 5. Polańska Patrycja (RKT Return Radom) 696 pkt
  • 6. Sierzputowska Alicja (TKS Arka Gdynia) 684 pkt
  • 7. Nosek Wiktoria (PKTZ Winner Piotrków Tryb.) 666 pkt
  • 8. Buchla Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) 629 pkt
  • 9. Szymczuch Oliwia (RKT Return Radom) 552 pkt
  • 10. Świątek Agata (WKT Mera Warszawa) 543 pkt
  • 16. Owczarek Marcjanna (KT Legia Warszawa) 445 pkt
  • 31. Nastula Marta (KT Legia Warszawa) 269 pkt

Lista klasyfikacyjna juniorów:

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Szałas Grzegorz (GKS Górnik Łęczna) 216.0 pkt
  • 2. Kocyła Arkadiusz (Promasters Szczecin) 1275.8 pkt
  • 3. Romanowicz Maciej (WTS DeSki Warszawa) 1100.0 pkt
  • 4. Smoła Maciej (POZ BRUK Sobota) 966.3 pkt
  • 5. Barański Piotr (GKT Nafta Zielona Góra) 793.0 pkt
  • 6. Jędruszczak Mikołaj (KS Start-Wisła Toruń) 708.8 pkt
  • 7. Tokarz Jakub (GKT Nafta Zielona Góra) 592.0 pkt
  • 8. Sołtyka Tomasz (SKT Sopot) 559.0 pkt
  • 9. Siekierczak Zbyszko (AZS Poznań) 557.5 pkt
  • 10. Dończyk Louis (WKS Grunwald Poznań) 484.5 pkt
  • 23. Lutkowski Piotr (KT Legia Warszawa) 273.3 pkt
  • 32. Dziedzic Kamil (KT Legia Warszawa) 218.0 pkt

Lista klasyfikacyjna mężczyzn (gra pojedyncza):

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Janowicz Jerzy Filip (MKT Łódź) 2903.0 pkt
  • 2. Gawron Marcin (MW Tenis S.A. Poznań) 1367.0 pkt
  • 3. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) 665.0 pkt
  • 4. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 549.0 pkt
  • 5. Gadomski Piotr (AZS Poznań) 485.0 pkt
  • 6. Koniusz Błażej (ChTT Chorzów) 427.0 pkt
  • 7. Kapaś Andriej (MW Tenis S.A. Poznań) 340.0 pkt
  • 8. Pokrywka Marek (KKT Wrocław) 318.0 pkt
  • 9. Piątkowski Dawid (ChTT Chorzów) 310.0 pkt
  • 10. Szmigiel Mateusz (KS Górnik Bytom) 307.0 pkt
  • 20. Brandys Roy (KT Legia Warszawa) 220.0 pkt
  • 21. Olfans Tomasz (KT Legia Warszawa) 216.0 pkt

Lista klasyfikacyjna mężczyzn (gra podwójna):

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Matkowski Marcin (KT Masters Szczecin) 23555.0 pkt
  • 2. Kowalczyk Mateusz (KS Górnik Bytom) 3322.0 pkt
  • 3. Gadomski Piotr (AZS Poznań) 1209.0 pkt
  • 4. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) 900.0 pkt
  • 5. Gawron Marcin (MW Tenis S.A. Poznań) 882.0 pkt
  • 6. Smoła Maciej (POZ BRUK Sobota) 867.0 pkt
  • 7. Kapaś Andriej (MW Tenis S.A. Poznań) 632.0 pkt
  • 8. Szmigiel Mateusz (KS Górnik Bytom) 598.0 pkt
  • 9. Gozdur Rafał (Promasters Szczecin) 557.0 pkt
  • 10. Koniusz Błażej (ChTT Chorzów) 475.0 pkt
  • 12. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 282.0 pkt
  • 25. Bartosiewicz Krzysztof (KT Legia Warszawa) 112.0 pkt
  • 28. Brandys Roy (KT Legia Warszawa) 92.0 pkt
  • 38. Olfans Tomasz (KT Legia Warszawa) 54.0 pkt

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook