ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (07-2015)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

  • 1. Kaśnikowski Maks (KT Legia Warszawa) 867,00
  • 2. Kamrowski Marcel (SKT Sopot) 636,00
  • 3. Zgoła Borys (AZS Poznań) 551,00
  • 4. Orlikowski Aleksander (MKT Łódź) 516,00
  • 5. Kusiewicz Piotr (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 504,00
  • 6. Bojarski Alan (KT Legia Warszawa) 492,00
  • 7. Pieczonka Filip (SKT Sopot) 487,00
  • 8. Stokowski Patryk (KT Legia Warszawa) 444,00
  • 9. Dziopak Jonasz (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 400,00
  • 10. Kułakowski Mateusz (UKT TenisPRO Koszalin) 388,00
  • 11. Sowa Sebastian (KT Legia Warszawa) 382,00
  • 18. Kulig Adam (KT Legia Warszawa) 329,00

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

  • 1. Wygonowska Pola (ST RP SPORT Olsztyn) 724,50
  • 2. Bartusek Karolina (KS Mostostal Zabrze) 648,00
  • 3. Gołaś Olga (AT Promasters Szczecin) 640,00
  • 4. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 578,00
  • 5. Gruszczyńska Rozalia (KK KS Kraków) 544,00
  • 6. Świerczyńska Magdalena (UKT Winner Kraków) 516,00
  • 7. Wnuczek Aleksandra (KCT Masters Inowrocław) 438,00
  • 8. Smejlis Zuzanna (AT Promasters Szczecin) 434,00
  • 9. Bohm Julia (WKS Flota Gdynia) 410,00
  • 10. Koralnik Laura (OKĘCIE TENNIS CLUB Warszawa) 404,00
  • 25. Górska Daria (KT Legia Warszawa) 250,00
  • 33. Rowińska Malwina (KT Legia Warszawa) 225,00
  • 41. Ziąbska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 209,00
  • 76. Twarowska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 144,00

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

  • 1. Marek Wojciech (5. na listach TE 14) (KS Górnik Bytom) 1311,00
  • 2. Taczała Dawid (29. na listach TE 14) (AZS Poznań) 792,50
  • 3. Adamek Makary (AZS Poznań) 944,00
  • 4. Konopko Witold (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 729,00
  • 5. Kaliszewski Paweł (KT Legia Warszawa) 646,00
  • 6. Pawlak Piotr (WKT Mera Warszawa) 644,00
  • 7. Radoń Julian (KS Górnik Bytom) 633,00
  • 8. Niełacny Patryk (PKT Pabianice) 530,00
  • 9. Ziomber Maciej (KT Legia Warszawa) 515,50
  • 10. Suski Michał (KT Legia Warszawa) 509,50

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

  • 1. Chwalińska Maja (8. na listach TE 14) (BKT Advantage Bielsko-Biała) 1263,00
  • 2. Świątek Iga (26. na listach TE 14) (WKT Mera Warszawa) 1285,00
  • 3. Wierzbowska Aleksandra (37. na listach TE 14) (KK KS Kraków) 920,50
  • 4. Rogozińska-Dzik Stefania (50. na listach TE 14) (KT Legia Warszawa) 843,50
  • 5. Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała) 838,00
  • 6. Kubka Martyna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra) 818,00
  • 7. Wędrocha Julia (ChTT Chorzów) 779,00
  • 8. Okopniak Nikola (MKS Szczawno Zdrój) 709,00
  • 9. Szczotka Dominika (Niezrzeszony) 640,00
  • 10. Pociej Weronika (KT Legia Warszawa) 612,00
  • 32. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 2002 234,00
  • 39. Futerhendler Julia (KT Legia Warszawa) 215,50
  • 53. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 162,50
  • 81. Hatowska Agnieszka (KT Legia Warszawa) 92,00

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

  • 1. Żuk Kacper (24. na listach TE 16 (KT Legia Warszawa) 400,50
  • 2. Fryze Konrad (27. na listach TE 16) (RKT Return Radom) 1118,00
  • 3. Michalski Daniel (30. na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 816,00
  • 4. Dudek Tomasz (35. na listach TE 16) (TKKF Falenica Warszawa) 673,00
  • 5. Skowroński Marcin (38. na listach TE 16) (RKT Return Radom) 1217,00
  • 6. Sikorski Michał (MKT Łódź) 1026,00
  • 7. Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń) 742,00
  • 8. Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała) 714,00
  • 9. Łosiak Bartosz (AZS Poznań) 688,00
  • 10. Pawlicki Aleksander (MKT Łódź) 666,00
  • 19. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 423,50
  • 28. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 287,00
  • 34. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 263,50

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

  • 1. Hertel Anna (35. na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 650,00
  • 2. Jaśkiewicz Karolina (MKS Szczawno Zdrój) 826,50
  • 3. Kunat Izabela (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 812,00
  • 4. Falkowska Weronika (WTS DeSki Warszawa) 754,50
  • 5. Zajda Magdalena (BKT Advantage Bielsko-Biała) 716,00
  • 6. Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź) 689,00
  • 7. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) 620,00
  • 8. Siłka Klara (Niezrzeszony) 597,00
  • 9. Komorowska Ada (PKT Pabianice) 544,00
  • 10. Podlińska Marcelina (Tennis Club Piekary Śląskie) 516,00
  • 15. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 398,50
  • 39. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 202,00
  • 85. Pociej Weronika (KT Legia Warszawa) 76,50
  • 91. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 67,50

Lista klasyfikacyjna juniorów (do lat 18):

  • 1. Hurkacz Hubert (36. na listach ITF 18) (Stow. REDECO SiR Wrocław) 1513,14
  • 2. Dembek Michał (74. na listach ITF 18) (WKT Mera Warszawa) 1347,25
  • 3. Żuk Kacper (114. na listach ITF 18) (KT Legia Warszawa) 1064,75
  • 4. Matuszewski Piotr (AZS Poznań) 885,00
  • 5. Królik Patryk (WTS DeSki Warszawa) 881,50
  • 6. Michocki Przemysław (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 867,50
  • 7. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 718,50
  • 8. Smolicki Mateusz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 563,00
  • 9. Walkusz Cezary (SKT Sopot) 476,00
  • 10. Morawski Marcin (AZS Łódź) 471,00
  • 28. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 240,50
  • 46. Lainer Gregor (KT Legia Warszawa) 153,00
  • 62. Kowalski Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 95,00
  • 69. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 72,50
  • 80. Cendrowski Tomasz (KT Legia Warszawa) 54,00
  • 81. Sochoń Jan (KT Legia Warszawa) 53,00
  • 91. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 43,50

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

  • 1. Kulik Wiktoria (AZS Poznań) 926,25
  • 2. Polańska Patrycja (Sport Klub Kryspinów) 621,75
  • 3. Shoshyna Anastasiya (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 600,00
  • 4. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 592,50
  • 5. Foryś Weronika (KT Legia Warszawa) 497,75
  • 6. Silwanowicz Karolina (AZS Poznań) 488,50
  • 7. Kubicz Katarzyna (AZS Łódź) 465,00
  • 8. Iwaniuk Elżbieta (AZS Poznań) 458,50
  • 9. Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów) 446,75
  • 10. Świątek Iga (WKT Mera Warszawa) 431,25
  • 13. Pindelska Maja (KT Legia Warszawa) 385,00
  • 25. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 247,50
  • 33. Górczyńska Ada (KT Legia Warszawa) 200,00
  • 34. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 184,50
  • 83. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 26,00

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook