ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (06-2013)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom) 779.0
  • 2. Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom) 649.0
  • 3. Matuszewski Michał (PKT Pabianice) 478.0
  • 4. Niełacny Patryk (PKT Pabianice) 477.0
  • 5. Taczała Dawid (AZS Poznań) 454.0
  • 6. Olech Filip (AT Angie Puszczykowo) 435.0
  • 7. Adamek Makary (KTA Wrocław) 408.0
  • 8. Konopko Witold (AT Angie Puszczykowo) 395.0
  • 9. Szczęsny Wojciech (WTS DeSki Warszawa) 309.0
  • 10. Radoń Julian (KS Górnik Bytom) 302.0
  • 15. Lorens Mikołaj (KT Legia Warszawa) 243.5
  • 44. Pawlicki Maksymilian (KT Legia Warszawa) 151.5

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Świątek Iga (WKT Mera Warszawa) 738.0
  • 2. Wierzbowska Aleksandra (WKS Wawel Kraków) 621.0
  • 3. Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała) 587.0
  • 4. Rogozińska-Dzik Stefania (WTS DeSki Warszawa) 491.0
  • 5. Pociej Weronika (WTS DeSki Warszawa) 450.0
  • 6. Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała) 437.0
  • 7. Podbioł Zofia (BKT Advantage Bielsko-Biała) 425.0
  • 8. Molińska Wiktoria (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) 402.0
  • 9. Wędrocha Julia (ChTT Chorzów) 358.0
  • 10. Baszak Weronika (NST (dolnośląskie)) 350.0
  • 58. Furterhendler Julia (KT Legia Warszawa) 109.5
  • 86. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 46.0
  • 99. Hatowska Agnieszka (KT Legia Warszawa) 30.5

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

aktualizacja: 03.06.2013

  • 1. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 1942.0
  • 2. Sikorski Michał (KT Legia Warszawa) 1112.0
  • 3. Fryze Konrad (RKT Return Radom) 1037.0
  • 4. Jankowiak Paweł (AZS Poznań) 614.0
  • 5. Łosiak Bartosz (AZS Poznań) 603.0
  • 6. Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń) 585.0
  • 7. Skowroński Marcin (UKS Okęcie Sport Warszawa) 578.0
  • 8. Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa) 577.0
  • 9. Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała) 526.0
  • 10. Pawlicki Aleksander (KT Legia Warszawa) 453.5

  • 12. Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) 433.5
  • 16. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 368.5
  • 36. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 200.5
  • 69. Gawroński Mateusz (KT Legia Warszawa) 121.0
  • 97. Pawlicki Maksymilian (KT Legia Warszawa) 87.0

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

aktualizacja: 03.06.2013

  • 1. Szmit Karolina (Family Tennis Camp Ściegny) 118.0
  • 2. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 1048.5
  • 3. Kulik Wiktoria (ŁKT Łódź) 1032.0
  • 4. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) 781.0
  • 5. Podlińska Marcelina (KT Legia Warszawa) 720.5
  • 6. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 635.0
  • 7. Kania Marta (MKT Łódź) 623.0
  • 8. Siłka Klara (KS Górnik Bytom) 573.0
  • 9. Wilk Zuzanna (Servis Area Piekary Śląskie) 533.0
  • 10. Tomczyk Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) 481.5
  • 13. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 407.0
  • 24. Ciura Julia (KT Legia Warszawa) 269.0
  • 33. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 210.5
  • 55. Sokalska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 131.5

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

aktualizacja: 03.06.2013

  • 1. Hurkacz Hubert (KKT Wrocław) 507.0
  • 2. Dembek Michał (WKT Mera Warszawa) 1138.0
  • 3. Michocki Przemysław (AZS Poznań) 1053.0
  • 4. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 870.0
  • 5. Matuszewski Piotr (AZS Poznań) 754.0
  • 6. Królik Patryk (KS Warszawianka Warszawa) 695.0
  • 7. Krawczyński Karol (KS Górnik Bytom) 683.0
  • 8. Walkusz Cezary (SKT Sopot) 648.0
  • 9. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 521.0
  • 10. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 502.5

  • 32. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 232.0
  • 64. Pawlicki Aleksander (KT Legia Warszawa) 127.5
  • 101. Sikorski Michał (KT Legia Warszawa) 64.5

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

aktualizacja: 03.06.2013

  • 1. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 504.0
  • 2. Wysoczańska Katarzyna (KTA Wrocław) 756.5
  • 3. Iwaniuk Elżbieta (AZS Poznań) 743.5
  • 4. Szczygielska Dorota (SKT Sopot) 580.5
  • 5. Nosek Wiktoria (KS Tęcza-Społem Kielce) 555.0
  • 6. Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 539.0
  • 7. Szymczuch Oliwia (KS Grzegórzecki Kraków) 518.0
  • 8. Szmit Karolina (Family Tennis Camp Ściegny) 516.5
  • 9. Silwanowicz Karolina (UKS Beskidy Ustroń) 510.0
  • 10. Błaś Karina (TKT Tarnów) 494.0
  • 19. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 316.5
  • 37. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 204.0
  • 91. Ciura Julia (KT Legia Warszawa) 65.0

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

aktualizacja: 03.06.2013

  • 1. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 641.3
  • 2. Pyka Katarzyna (UKS Beskidy Ustroń) 680.5
  • 3. Kowalska Marta (KS Grzegórzecki Kraków) 521.8
  • 4. Odrzywołek Iga (KS Górnik Bytom) 511.8
  • 5. Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra) 485.8
  • 6. Przybylska Julia (AZS Poznań) 475.0
  • 7. Halicka Weronika (ŁKT Łódź) 394.0
  • 8. Śnita Karolina (GKT Nafta Zielona Góra) 352.3
  • 9. Kozub Kasandra (AZS Poznań) 341.5
  • 10. Zawadzka Joanna (TKT Tarnów) 340.0
  • 65. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 70.0
  • 98. Owczarek Marcjanna (KT Legia Warszawa) 27.0
  • 102. Podlińska Marcelina (KT Legia Warszawa) 24.5

Lista klasyfikacyjna mężczyzn:

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Janowicz Jerzy Filip (MKT Łódź) 9597.0
  • 2. Kubot Łukasz (KKT Wrocław) 4235.0
  • 3. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) 880.0
  • 4. Gawron Marcin (STT Fakro Nowy Sącz) 875.0
  • 5. Gadomski Piotr (AZS Poznań) 697.0
  • 6. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 407.0
  • 7. Kapaś Andriej (AZS Poznań) 396.0
  • 8. Chadaj Adam (WKT Mera Warszawa) 371.0
  • 9. Majchrowicz Adam (SKT Centrum Bydgoszcz) 324.0
  • 10. Ciaś Paweł (KS Warszawianka Warszawa) 292.0
  • 15. Bartosiewicz Krzysztof (KT Legia Warszawa) 234.0
  • 40. Dziedzic Kamil (KT Legia Warszawa) 105.0

Lista klasyfikacyjna kobiet:

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Radwańska Agnieszka (KS Nadwiślan Kraków) 37525.0
  • 2. Radwańska Urszula (KS Nadwiślan Kraków) 7050.0
  • 3. Zaniewska Sandra (KS Górnik Bytom) 1975.0
  • 4. Kania Paula (KS Górnik Bytom) 1580.0
  • 5. Linette Magda (WKS Grunwald Poznań) 970.0
  • 6. Zagórska Sylwia (AZS Poznań) 680.0
  • 7. Piter Katarzyna (WKS Grunwald Poznań) 634.0
  • 8. Kawa Katarzyna (AZS Poznań) 610.0
  • 9. Sobaszkiewicz Barbara (AZS Poznań) 387.0
  • 10. Brózda Olga (AZS Poznań) 345.0
  • 45. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 68.0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook