Ranking PZT (04-2015)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

  • 1. Kaśnikowski Maks (KT Legia Warszawa) 786,00
  • 2. Kamrowski Marcel (GTT Lechia Gdańsk) 606,00
  • 3. Zgoła Borys (AZS Poznań) 559,00
  • 4. Kusiewicz Piotr (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 504,00
  • 5. Pieczonka Filip (GTT Lechia Gdańsk) 494,00
  • 6. Bojarski Alan (KT Legia Warszawa) 478,00
  • 7. Orlikowski Aleksander (PKT Pabianice) 454,00
  • 8. Stokowski Patryk (KT Legia Warszawa) 440,00
  • 9. Sowa Sebastian (KT Legia Warszawa) 378,00
  • 10. Kułakowski Mateusz (UKT TenisPRO Koszalin) 350,00
  • 23. Kulig Adam (KT Legia Warszawa) 230,50

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

  • 1. Wygonowska Pola (ST RP SPORT Olsztyn) 732,00
  • 2. Gołaś Olga (AT Promasters Szczecin) 619,00
  • 3. Bartusek Karolina (KS Mostostal Zabrze) 612,00
  • 4. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 506,00
  • 5. Gruszczyńska Rozalia (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 490,00
  • 6. Świerczyńska Magdalena (UKT Winner Kraków) 480,00
  • 7, Wnuczek Aleksandra (KCT Masters Inowrocław) 373,00
  • 8. Penczar Magdalena (SKT Sopot) 369,00
  • 9. Smejlis Zuzanna (AT Promasters Szczecin) 368,00
  • 10. Koralnik Laura (OKĘCIE TENNIS CLUB Warszawa) 355,00
  • 33. Górska Daria (KT Legia Warszawa) 194,00
  • 39. Rowińska Malwina (KT Legia Warszawa) 175,00
  • 60. Ziąbska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 144,00

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

  • 1. Marek Wojciech (Miejsce 12 na listach TE 14) (KS Górnik Bytom) 1071,00
  • 2. Lorens Mikołaj (Miejsce 22 na listach TE 14) (AZS Poznań) 300,00
  • 3. Taczała Dawid (Miejsce 40 na listach TE 14) (AZS Poznań) 418,50
  • 4. Adamek Makary (AZS Poznań) 819,00
  • 5. Radoń Julian (KS Górnik Bytom) 614,00
  • 6. Konopko Witold (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 575,00
  • 7. Pawlak Piotr (WKT Mera Warszawa) 2002 504,00
  • 8. Kaliszewski Paweł (KT Legia Warszawa) 502,00
  • 9. Niełacny Patryk (PKT Pabianice) 493,00
  • 10. Ziomber Maciej (KT Legia Warszawa) 465,50
  • 18. Suski Michał (KT Legia Warszawa) 332,00
  • 97. Bojarski Alan (KT Legia Warszawa) 98,00

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

  • 1. Świątek Iga (2 na listach TE 14) (WKT Mera Warszawa) 1365,00
  • 2. Chwalińska Maja (6 na listach TE 14) (BKT Advantage Bielsko-Biała) 1253,00
  • 3. Rogozińska-Dzik Stefania (37 na listach TE 14) (KT Legia Warszawa) 953,50
  • 4. Kubka Martyna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra) 845,00
  • 5. Wierzbowska Aleksandra (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 650,50
  • 6. Okopniak Nikola (MKS Szczawno Zdrój) 635,50
  • 7. Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała) 628,00
  • 8. Wędrocha Julia (ChTT Chorzów) 574,00
  • 9. Pociej Weronika (KT Legia Warszawa) 524,00
  • 10. Szczotka Dominika (PAT Rzeszów) 490,00
  • 49. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 151,50
  • 54. Futerhendler Julia (KT Legia Warszawa) 130,50
  • 61. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 113,00

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

  • 1. Fryze Konrad (11 na listach TE 16) (RKT Return Radom) 1372,00
  • 2. Skowroński Marcin (26 na listach TE 16) (RKT Return Radom) 1250,00
  • 3. Dudek Tomasz (35 na listach TE 16) (TKKF Falenica Warszawa) 190,00
  • 4. Michalski Daniel (37 na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 346,00
  • 5. Sikorski Michał (MKT Łódź) 880,00
  • 6. Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń) 794,00
  • 7. Łosiak Bartosz (AZS Poznań) 674,00
  • 8. Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała) 633,00
  • 9. Pawlicki Aleksander (MKT Łódź) 616,00
  • 10. Paluch Karol (UKT Winner Kraków) 475,00
  • 13. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 400,50
  • 24. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 287,00
  • 29. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 239,50
  • 43. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 174,00

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

  • 1. Rutkowska Wiktoria (34 na listach TE 16) (AZS Poznań) 765,50
  • 2. Świątek Iga (44 na listach TE 16) (WKT Mera Warszawa) 380,00
  • 3. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) 885,00
  • 4. Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź) 713,00
  • 5. Siłka Klara (Niezrzeszony) 665,00
  • 6. Jaśkiewicz Karolina (Niezrzeszony) 636,50
  • 7. Zajda Magdalena (BKT Advantage Bielsko-Biała) 615,00
  • 8. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 580,00
  • 9. Falkowska Weronika (WTS DeSki Warszawa) 571,00
  • 10. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 529,00
  • 15. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 372,50
  • 79. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 67,50

Lista klasyfikacyjna juniorów (do lat 18):

  • 1. Hurkacz Hubert (61 na listach ITF 18) (Stow. REDECO SiR Wrocław) 1158,75
  • 2. Dembek Michał (74 na listach ITF 18) (WKT Mera Warszawa) 1261,00
  • 3. Królik Patryk (WTS DeSki Warszawa) 901,50
  • 4. Matuszewski Piotr (AZS Poznań) 825,00
  • 5. Michocki Przemysław (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 742,00
  • 6. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 632,00
  • 7. Smolicki Mateusz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 592,00
  • 8. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 566,00
  • 9. Raupuk Maksymilian (SKT Sopot) 435,75
  • 10. Zapała Łukasz (SKT Sopot) 435,25
  • 45. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 113,00
  • 51. Lainer Gregor (KT Legia Warszawa) 98,00
  • 74. Sochoń Jan (KT Legia Warszawa) 53,00
  • 88. Cendrowski Tomasz (KT Legia Warszawa) 38,50
  • 95. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 32,50

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

  • 1. Kulik Wiktoria (AZS Poznań) 817,50
  • 2. Shoshyna Anastasiya (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 750,00
  • 3. Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów) 714,50
  • 4. Polańska Patrycja (Sport Klub Kryspinów) 648,00
  • 5. Iwaniuk Elżbieta (AZS Poznań) 498,00
  • 6. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 491,25
  • 7. Szymczuch Oliwia (Sport Klub Kryspinów) 442,00
  • 8. Jastrzębska Paulina (SKT Sopot) 415,00
  • 9. Kubicz Katarzyna (KS AZS Łódź) 408,75
  • 10. Wysoczańska Katarzyna (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 362,50
  • 12. Pindelska Maja (KT Legia Warszawa) 336,25
  • 34. Górczyńska Ada (KT Legia Warszawa) 134,50
  • 35. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 132,00
  • 63. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 52,50
  • 82. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 18,50

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

00-459 Warszawa
ul. Myśliwiecka 4a
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook