Ranking PZT (04-2014)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

  • 1. Taczała Dawid (AZS Poznań) 1016,00
  • 2. Lorens Mikolaj (AZS Poznań) 893,00
  • 3. Kielan Szymon (PKT Pabianice) 574,00
  • 4. Kaśnikowski Maks (WKT Mera Warszawa) 569,00
  • 5. Pawlak Piotr (WKT Mera Warszawa) 504,00
  • 6. Wiśniewski Piotr (UKS Korona Tenis Kielce) 494,00
  • 7. Kamrowski Marcel (GTT Lechia Gdańsk) 405,00
  • 8. Zgoła Borys (AZS Poznań) 395,00
  • 9. Gładysz Piotr (KS Górnik Bytom) 389,00
  • 10. Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań) 385,00
  • 51. Kulig Adam (KT Legia Warszawa) 147,50

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

  • 1. Wierzbowska Aleksandra (WKS Wawel Kraków) 1075,00
  • 2. Baszak Weronika (Niezrzeszony) 749,00
  • 3. Wybudowska Klaudia (GKT Nafta Zielona Góra) 553,00
  • 4. Niedźwieńska Alicja (WKS Wawel Kraków) 509,00
  • 5. Wygonowska Pola (ST RP SPORT Olsztyn) 477,00
  • 6. Gajoch Martyna (UKT Winner Kraków) 449,00
  • 7. Gołaś Olga (AT Promasters Szczecin) 408,00
  • 8. Krajewska Ada (STT Szczecinek) 371,00
  • 9. Downar Agata (GTT Lechia Gdańsk) 367,00
  • 10. Takmadżan Lena (MKT Stalowa Wola) 356,00
  • 14. Futerhendler Julia (KT Legia Warszawa) 331,00
  • 25. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 233,00
  • 28. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 213,00

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

  • 1. Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) miejsce 10 TE14 1319,50
  • 2. Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa) miejsce 40 TE14 1255,00
  • 3. Paluch Karol (UKT Winner Kraków) 759,00
  • 4. Godek Paweł (STT Fakro Nowy Sącz) 574,00
  • 5. Piekarek Kacper (Klub Tenisowych Asów) 508,00
  • 6. Śliwiński Dominik (PKT Pabianice) 507,00
  • 7. Barański Kajetan (Klub Tenisowych Asów) 449,00
  • 8. Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom) 403,50
  • 9. Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa) 388,00
  • 10. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 358,00
  • 17. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 300,00
  • 41. Kaliszewski Paweł (KT Legia Warszawa) 173,00
  • 86. Suski Michał (KT Legia Warszawa) 86,00

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

  • 1. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) miejsce 10 TE14, 1024,00
  • 2. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) miejsce 42 TE14, 1214,50
  • 3. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) miejsce 43 TE14, 1143,00
  • 4. Zakordoniec Emma (KS Górnik Bytom) miejsce 43 TE14, 894,50
  • 5. Świątek Iga (WKT Mera Warszawa) miejsce 47 TE14, 500,00
  • 6. Jaśkiewicz Karolina (Stowarzyszenie Klub Sportowy Match Point Ślęza) 824,00
  • 7. Rogozińska-Dzik Stefania (KS Warszawianka Warszawa) 597,50
  • 8. Kunat Izabela (Klub Tenisowych Asów) 580,00
  • 9. Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała) 520,00
  • 10. Falkowska Weronika (WTS DeSki Warszawa) 486,00
  • 11. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 468,00
  • 63. Miazek Patrycja (KT Legia Warszawa) 104,00

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

  • 1. Matuszewski Piotr (AZS Poznań) miejsce 22 TE16, 790,00
  • 2. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) miejsce 28 TE16, 510,00
  • 3. Śmietana Piotr (KS Grzegórzecki Kraków) 865,00
  • 4. Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń) 765,00
  • 5. Mol Marcin (UKS Beskidy Ustroń) 683,00
  • 6. Raupuk Maksymilian (SKT Sopot) 503,00
  • 7. Radwan Wiktor (KS Górnik Bytom) 489,00
  • 8. Morawski Marcin (MKT Łódź) 1998 488,00
  • 9. Sikorski Michał (MKT Łódź) 1999 481,50
  • 10. Fryze Konrad (RKT Return Radom) 462,00
  • 11. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 454,00
  • 20. Miller Piotr (KT Legia Warszawa) 301,00
  • 40. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 212,00
  • 71. Czakański Adam (KT Legia Warszawa) 115,00
  • 73. Sochoń Jan (KT Legia Warszawa) 113,00
  • 88. Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) 82,50

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

  • 1. Kulik Wiktoria (MKT Łódź) 870,00
  • 2. Silwanowicz Karolina (UKS Beskidy Ustroń) 757,00
  • 3. Szmit Karolina (Family Tennis Camp Ściegny) 704,50
  • 4. Szczygielska Dorota (SKT Sopot) 630,00
  • 5. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 625,00
  • 6. Szymczuch Oliwia (KS Grzegórzecki Kraków) 579,50
  • 7. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 548,50
  • 8. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 520,00
  • 9. Tomczyk Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) 484,00
  • 10. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 446,00
  • 25. Górczyńska Ada (KT Legia Warszawa) 275,00
  • 41. Pindelska Maja (KT Legia Warszawa) 168,00
  • 53. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 108,00

Lista klasyfikacyjna juniorów (do lat 18):

  • 1. Majchrzak Kamil (PKTZ Winner Piotrków Tryb.) miejsce 10 ITF18, 2463,75
  • 2. Zieliński Jan (KS Warszawianka Warszawa) miejsce 30 ITF18, 1976,25
  • 3. Hurkacz Hubert (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) miejsce 46 ITF18, 1468,14
  • 4. Gresk Phillip (KS Warszawianka Warszawa) miejsce 108 ITF18, 1173,75
  • 5. Zawisza Paweł (Stowarzyszenie Klub Sportowy Match Point Ślęza) 794,75
  • 6. Terczyński Mateusz (Niezrzeszony) 778,25
  • 7. Andrzejczuk Adrian (TS TOP SPIN Kołobrzeg) 736,25
  • 8. Dembek Michał (WKT Mera Warszawa) 712,50
  • 9. Królik Patryk (KS Warszawianka Warszawa) 587,25
  • 10. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 587,00
  • 36. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 217,00
  • 76. Cendrowski Tomasz (KT Legia Warszawa) 62,50
  • 77. Czakański Adam (KT Legia Warszawa) 62,50
  • 92. Reszczyński Daniel (KT Legia Warszawa) 42,00

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

  • 1. Kowalska Marta (KS Grzegórzecki Kraków) 842,00
  • 2. Pyka Katarzyna (UKS Beskidy Ustroń) 708,50
  • 3. Bieńkowska Agata (WTT Wejherowo) 628,25
  • 4. Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 527,50
  • 5. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 523,25
  • 6. Polańska Patrycja (RKT Return Radom) 518,50
  • 7. Stanisz Zofia (Klub Tenisowy Jelenia Góra) 500,00
  • 8. Matuszak Nikola (AT Angie Puszczykowo) 456,00
  • 9. Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów) 447,50
  • 10. Przybylska Julia (AZS Poznań) 433,75
  • 20. Pindelska Maja (KT Legia Warszawa) 218,50
  • 24. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 202,00
  • 34. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 151,00
  • 38. Górczyńska Ada (KT Legia Warszawa) 120,50

Lista klasyfikacyjna mężczyzn:

  • 1. Janowicz Jerzy Filip (MKT Łódź) miejsce 21 ATP, 12005,00
  • 2. Gadomski Piotr (AZS Poznań) miejsce 352 ATP, 861,00
  • 3. Koniusz Błażej (KS Górnik Bytom) miejsce 487 ATP, 611,00
  • 4. Ciaś Paweł (KS Warszawianka Warszawa) 653,00
  • 5. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 508,00
  • 6. Jędruszczak Mikołaj (KS Start-Wisła Toruń) 501,00
  • 7. Drzewiecki Karol (WKS Grunwald Poznań) 407,00
  • 8. Kocyła Arkadiusz (AZS Poznań) 365,00
  • 9. Lipka Dariusz (SKT Sopot) 354,00
  • 10. Łomacki Piotr (KS Warszawianka Warszawa) 327,00
  • 72. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 50,00
  • 83. Kowalski Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 36,00
  • 96. Miller Piotr (KT Legia Warszawa) 24,00

Lista klasyfikacyjna kobiet:

  • 1. Radwańska Agnieszka (KS Nadwiślan Kraków) miejsce 3 WTA, 29900,00
  • 2. Radwańska Urszula (KS Nadwiślan Kraków) miejsce 65 WTA, 4555,00
  • 3. Kawa Katarzyna (AZS Poznań) 1095,00
  • 4. Jegiołka Justyna (UKS Smecz Leśnica) 802,00
  • 5. Zagórska Sylwia (AZS Poznań) 449,00
  • 6. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 430,00
  • 7. Maciejewska Zuzanna (Varsovia Tenis Klub Warszawa) 353,00
  • 8. Bieńkowska Agata (WTT Wejherowo) 277,00
  • 9. Lewandowska Paulina (KS Górnik Bytom) 261,00
  • 10. Iwaniuk Elżbieta (AZS Poznań) 260,00
  • 18. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 142,00

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

00-459 Warszawa
ul. Myśliwiecka 4a
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook