ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (03-2013)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom) 779.0
  • 2. Ziomber Maciej (KS Górnik Bytom) 649.0
  • 3. Matuszewski Michał (PKT Pabianice) 478.0
  • 4. Niełacny Patryk (PKT Pabianice) 477.0
  • 5. Taczała Dawid (AZS Poznań) 454.0
  • 6. Olech Filip (AT Angie Puszczykowo) 435.0
  • 7. Adamek Makary (KTA Wrocław) 408.0
  • 8. Konopko Witold (AT Angie Puszczykowo) 395.0
  • 9. Szczęsny Wojciech (WTS DeSki Warszawa) 309.0
  • 10. Radoń Julian (KS Górnik Bytom) 302.0
  • 15. Lorens Mikołaj (KT Legia Warszawa) 243.5
  • 20. Pawlak Piotr (KT Legia Warszawa) 227.0
  • 44. Pawlicki Maksymilian (KT Legia Warszawa) 151.5

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Świątek Iga (WKT Mera Warszawa) 738.0
  • 2. Wierzbowska Aleksandra (WKS Wawel Kraków) 621.0
  • 3. Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała) 587.0
  • 4. Rogozińska-Dzik Stefania (WTS DeSki Warszawa) 491.0
  • 5. Pociej Weronika (WTS DeSki Warszawa) 450.0
  • 6. Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała) 437.0
  • 7. Podbioł Zofia (BKT Advantage Bielsko-Biała) 425.0
  • 8. Molińska Wiktoria (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) 402.0
  • 9. Wędrocha Julia (ChTT Chorzów) 358.0
  • 10. Baszak Weronika (NST (dolnośląskie)) 350.0
  • 58. Furterhendler Julia (KT Legia Warszawa) 109.5
  • 86. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 46.0
  • 99. Hatowska Agnieszka (KT Legia Warszawa) 30.5

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 1692.0
  • 2. Fryze Konrad (RKT Return Radom) 765.0
  • 3. Sikorski Michał (KT Legia Warszawa) 756.0
  • 4. Jankowiak Paweł (AZS Poznań) 500.0
  • 5. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 482.5
  • 6. Łosiak Bartosz (AZS Poznań) 458.0
  • 7. Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń) 423.0
  • 8. Kubicz Wiktor (ZTT Złotoryja) 419.0
  • 9. Skowroński Marcin (UKS Okęcie Sport Warszawa) 415.0
  • 10. Bienkiewicz Juliusz (KTA Wrocław) 394.0
  • 17. Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) 294.0
  • 19. Pawlicki Aleksander (KT Legia Warszawa) 282.5
  • 41. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 168.5
  • 56. Gawroński Mateusz (KT Legia Warszawa) 132.0
  • 97. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 77.4

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Kulik Wiktoria (Promasters Szczecin) 1078.0
  • 2. Kuczer Daria (Promasters Szczecin) 808.0
  • 3. Podlińska Marcelina (KT Legia Warszawa) 659.0
  • 4. Wilk Zuzanna (Servis Area Piekary Śląskie) 587.0
  • 5. Kania Marta (MKT Łódź) 502.0
  • 6. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 500.0
  • 7. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) 479.0
  • 8. Tomczyk Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) 460.0
  • 9. Siłka Klara (KS Górnik Bytom) 451.0
  • 10. Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź) 434.0
  • 15. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 339.6
  • 35. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 185.5
  • 57. Sokalska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 119.5

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Hurkacz Hubert (KKT Wrocław) 707.0
  • 2. Dembek Michał (WKT Mera Warszawa) 1368.0
  • 3. Michocki Przemysław (AZS Poznań) 991.0
  • 4. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 742.0
  • 5. Królik Patryk (KS Warszawianka Warszawa) 687.0
  • 6. Krawczyński Karol (KS Górnik Bytom) 651.0
  • 7. Walkusz Cezary (SKT Sopot) 606.0
  • 8. Matuszewski Piotr (AZS Poznań) 604.0
  • 9. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 515.0
  • 10. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 442.5
  • 31. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 214.5

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 504.0
  • 2. Iwaniuk Elżbieta (AZS Poznań) 724.0
  • 3. Wysoczańska Katarzyna (KTA Wrocław) 680.0
  • 4. Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 648.0
  • 5. Polańska Patrycja (RKT Return Radom) 570.0
  • 6. Szczygielska Dorota (SKT Sopot) 560.5
  • 7. Nosek Wiktoria (KS Tęcza-Społem Kielce) 527.0
  • 8. Zawadzka Joanna (TKT Tarnów) 504.0
  • 9. Błaś Karina (TKT Tarnów) 456.0
  • 10. Szymczuch Oliwia (KS Grzegórzecki Kraków) 447.0
  • 18. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 350.9

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Maciejewska Zuzanna (AZS Poznań) 877.5
  • 2. Pyka Katarzyna (UKS Beskidy Ustroń) 702.8
  • 3. Kowalska Marta (KS Grzegórzecki Kraków) 497.8
  • 4. Śnita Karolina (GKT Nafta Zielona Góra) 470.5
  • 5. Odrzywołek Iga (KS Górnik Bytom) 458.8
  • 6. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 446.3
  • 7. Przybylska Julia (AZS Poznań) 430.0
  • 8. Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra) 406.8
  • 9. Halicka Weronika (ŁKT Łódź) 406.0
  • 10. Borgman Agata (KS Górnik Bytom) 386.5
  • 58. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 90.0
  • 101. Owczarek Marcjanna (KT Legia Warszawa) 27.0

Lista klasyfikacyjna mężczyzn:

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Janowicz Jerzy Filip (MKT Łódź) 9597.0
  • 2. Kubot Łukasz (KKT Wrocław) 4235.0
  • 3. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) 880.0
  • 4. Gawron Marcin (STT Fakro Nowy Sącz) 875.0
  • 5. Gadomski Piotr (AZS Poznań) 697.0
  • 6. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 407.0
  • 7. Kapaś Andriej (AZS Poznań) 396.0
  • 8. Chadaj Adam (WKT Mera Warszawa) 371.0
  • 9. Majchrowicz Adam (SKT Centrum Bydgoszcz) 324.0
  • 10. Ciaś Paweł (KS Warszawianka Warszawa) 292.0
  • 15. Bartosiewicz Krzysztof (KT Legia Warszawa) 234.0
  • 40. Dziedzic Kamil (KT Legia Warszawa) 105.0

Lista klasyfikacyjna kobiet:

aktualizacja: 01.03.2013

  • 1. Radwańska Agnieszka (KS Nadwiślan Kraków) 37525.0
  • 2. Radwańska Urszula (KS Nadwiślan Kraków) 7050.0
  • 3. Zaniewska Sandra (KS Górnik Bytom) 1975.0
  • 4. Kania Paula (KS Górnik Bytom) 1580.0
  • 5. Linette Magda (WKS Grunwald Poznań) 970.0
  • 6. Zagórska Sylwia (AZS Poznań) 680.0
  • 7. Piter Katarzyna (WKS Grunwald Poznań) 634.0
  • 8. Kawa Katarzyna (AZS Poznań) 610.0
  • 9. Sobaszkiewicz Barbara (AZS Poznań) 387.0
  • 10. Brózda Olga (AZS Poznań) 345.0
  • 45. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 68.0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook