Ranking PZT (02-2016)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

  • 1. Pieczonka Filip (WKS Flota Gdynia) 655,00
  • 2. Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn) 598,00
  • 3. Kulig Adam (KT Legia Warszawa) 530,00
  • 4. Pawelski Martyn (KS Mostostal Zabrze) 468,00
  • 5. Grzegorzewski Oskar (Morelowa Tennis Club Warszawa) 462,00
  • 6. Matuszewski Gabriel (KS Budowlani Olsztyn) 422,00
  • 7. Wrona Filip (MUKS „Tenis Katowice” Katowice) 416,00
  • 8. Goldszmyt Szymon (SKT Centrum Bydgoszcz) 340,00
  • 9. Siekanowicz Piotr (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 334,00
  • 10. Rogowski Maksymilian (SKT Centrum Bydgoszcz) 288,00

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

  • 1. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 744,00
  • 2. Kubacha Zuzanna (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 625,00
  • 3. Gruszczyńska Rozalia (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 571,00
  • 4. Świerczyńska Magdalena (UKT Winner Kraków) 537,00
  • 5. Rowińska Malwina (KT Legia Warszawa) 535,00
  • 6. Jeschke Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań) 508,00
  • 7. Stokłosa Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała) 442,00
  • 8. Koralnik Laura (Akademia Sportu PRO-AM Warszawa) 440,00
  • 9. Węgrzyn Aleksandra (UKS RP SPORT Olsztyn) 432,00
  • 10. Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań) 398,00
  • 15. Jodłowska Justyna (KT Legia Warszawa) 303,00
  • 27. Frankowska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 209,00
  • 52. Twarowska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 156,00
  • 89. Cieśluk Julia (KT Legia Warszawa) 66,50

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

  • 1. Taczała Dawid (5. na listach TE 14) (AZS Poznań) 1275,50
  • 2. Lorens Mikołaj (15. na listach TE 14) (AZS Poznań) 661,00
  • 3. Kaśnikowski Maks (16. na listach TE 14) (KT Legia Warszawa) 300,00
  • 4. Pawlak Piotr (WKT Mera Warszawa) 1012,00
  • 5. Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań) 552,00
  • 6. Wiśniewski Dawid (ITT Goplania Inowrocław) 517,00
  • 7. Politowicz Marcel (AZS Poznań) 499,00
  • 8. Kielan Szymon (PKT Pabianice) 476,00
  • 9. Federowicz Jakub (KS Górnik Bytom) 452,00
  • 10. Gładysz Piotr (KS Górnik Bytom) 410,00
  • 30. Tomanski Karol (KT Legia Warszawa) 217,00
  • 86. Dobaczewski Dominik (KT Legia Warszawa) 91,50

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

  • 1. Wierzbowska Aleksandra (19. na listach TE 14) (KK KS Kraków) 1350,00
  • 2. Baszak Weronika (26. na listach TE 14) (Stow. REDECO SiR Wrocław) 815,00
  • 3. Wybudowska Klaudia (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra) 492,00
  • 4. Szczepańska Zuzanna (KCT Masters Inowrocław) 468,00
  • 5. Saska Wiktoria (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 465,00
  • 6. Niedźwieńska Alicja (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 442,00
  • 7. Bartusek Karolina (KS Mostostal Zabrze) 418,50
  • 8. Takmadżan Lena (MKT Stalowa Wola) 409,00
  • 9. Ejsmont Weronika (UKS RP SPORT Olsztyn) 407,00
  • 10. Krajewska Ada (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 357,00
  • 13. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 318,00
  • 16. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 267,00
  • 20. Futerhendler Julia (KT Legia Warszawa) 219,00
  • 70. Paszkowiak Magdalena (KT Legia Warszawa) 90,00
  • 80. Ziąbska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 68,10

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

  • 1. Michalski Daniel (7. na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 1082,00
  • 2. Dudek Tomasz (9. na listach TE 16) (WTS Orzeł Warszawa) 1317,00
  • 3. Marek Wojciech (18. na listach TE 16) (KS Górnik Bytom) 433,50
  • 4. Paluch Karol (30. na listach TE 16) (UKT Winner Kraków) 666,00
  • 5. Mikuła Michał (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock) 1013,00
  • 6. Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa) 941,00
  • 7. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 822,50
  • 8. Godek Paweł (STT Fakro Nowy Sącz) 798,00
  • 9. Skutella Mateusz (KCT Masters Inowrocław) 574,00
  • 10. Piekarek Kacper (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 560,00
  • 12. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 499,00
  • 21. Kaliszewski Paweł (KT Legia Warszawa) 267,30
  • 38. Ziomber Maciej (KT Legia Warszawa) 175,50
  • 41. Suski Michał (KT Legia Warszawa) 170,10

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

  • 1. Świątek Iga (11. na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 363,00
  • 2. Hertel Anna (26. na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 613,00
  • 3. Chwalińska Maja (50. na listach TE 16) (BKT Advantage Bielsko-Biała) 240,00
  • 4. Kunat Izabela (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 841,00
  • 5. Oczachowska Julia (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 648,50
  • 6. Jaśkiewicz Karolina (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 648,00
  • 7. Wierzbowska Aleksandra (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 562,50
  • 8. Falkowska Weronika (RKT Return Radom) 531,00
  • 9. Jaśkiewicz Marta (AZS Łódź) 481,00
  • 10. Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała) 398,00
  • 24. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 261,00
  • 26. Pociej Weronika (KT Legia Warszawa) 235,50
  • 31. Jeleń Aleksandra (KT Legia Warszawa) 197,70
  • 81. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 49,00
  • 86. Rychlewska Aleksandra (KT Legia Warszawa) 44,00
  • 94. Hatowska Agnieszka (KT Legia Warszawa) 39,00
  • 96. Futerhendler Julia (KT Legia Warszawa) 37,50

Lista klasyfikacyjna juniorów (do lat 18):

  • 1. Żuk Kacper (33. na listach ITF 18) (KT Legia Warszawa) 1710,00
  • 2. Matuszewski Piotr (61. na listach ITF 18) (AZS Poznań) 1550,00
  • 3. Raupuk Maksymilian (Sopot Tenis Klub) 777,00
  • 4. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 703,75
  • 5. Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń) 568,50
  • 6. Kwaśniewski Mieszko (AZS Poznań) 518,50
  • 7. Śmietana Piotr (Sport Klub Kryspinów) 487,50
  • 8. Morawski Marcin (AZS Łódź) 435,50
  • 9. Malmon Jan (RKT Return Radom) 424,00
  • 10. Słowik Konrad (UKS ACT Sport Tarnów) 378,00
  • 29. Lainer Gregor (KT Legia Warszawa) 208,00
  • 31. Garwacki Patryk (KT Legia Warszawa) 204,50
  • 41. Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) 153,75
  • 47. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 128,00
  • 79. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 54,00
  • 92. Andrzejczak Jarosław (KT Legia Warszawa) 44,00

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

  • 1. Kuczer Daria (95. na listach ITF 18) (AT Promasters Szczecin) 1189,50
  • 2. Kulik Wiktoria (107. na listach ITF 18) (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 1076,25
  • 3. Świątek Iga (112. na listach ITF 18) (KT Legia Warszawa) 892,50
  • 4. Falkowska Weronika (RKT Return Radom) 653,25
  • 5. Foryś Weronika (KT Legia Warszawa) 637,50
  • 6. Kubicz Katarzyna (AZS Łódź) 585,00
  • 7. Bednarczyk Paulina (WTT Wejherowo) 577,00
  • 8. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 435,00
  • 9. Siłka Klara (Niezrzeszony) 407,25
  • 10. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 405,75
  • 11. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 405,00
  • 15. Górczyńska Ada (KT Legia Warszawa) 334,50
  • 19. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 266,00
  • 31. Pociej Weronika (KT Legia Warszawa) 169,50
  • 64. Jeleń Aleksandra (KT Legia Warszawa) 58,50

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

00-459 Warszawa
ul. Myśliwiecka 4a
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook