ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (01-2015)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

  • 1. Kaśnikowski Maks (KT Legia Warszawa) 706,00
  • 2. Zgoła Borys (AZS Poznań) 532,00
  • 3. Kusiewicz Piotr (KKKS Kraków) 488,00
  • 4. Kamrowski Marcel (GTT Lechia Gdańsk) 473,00
  • 5. Bojarski Alan (KT Legia Warszawa) 448,00
  • 6. Pieczonka Filip (GTT Lechia Gdańsk) 426,00
  • 7. Orlikowski Aleksander (PKT Pabianice) 390,00
  • 8. Stokowski Patryk (KT Legia Warszawa) 384,00
  • 9. Sowa Sebastian (KT Legia Warszawa) 338,00
  • 10. Dziopak Jonasz (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 292,00
  • 29. Kulig Adam (KT Legia Warszawa) 180,50

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

  • 1. Wygonowska Pola (ST RP SPORT Olsztyn) 598,00
  • 2. Gołaś Olga (AT Promasters Szczecin) 562,00
  • 3. Bartusek Karolina (KS Mostostal Zabrze) 524,00
  • 4. Gruszczyńska Rozalia (KKKS Kraków) 468,00
  • 5. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 440,00
  • 6. Świerczyńska Magdalena (UKT Winner Kraków) 383,00
  • 7. Wnuczek Aleksandra (KCT Masters Inowrocław) 291,00
  • 8. Lange Martyna (AZS Poznań) 278,00
  • 9. Lipiec Xenia (Kędzierzyński Klub Tenisowy) 273,00
  • 10. Formella Alicja (SKT Centrum Bydgoszcz) 259,00
  • 51. Rowińska Malwina (KT Legia Warszawa) 135,00
  • 53. Ziąbska Zuzanna (KT Legia Warszawa) 128,00

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

  • 1. Marek Wojciech (Miejsce 8 na listach TE 14) (KS Górnik Bytom) 880,00
  • 2. Taczała Dawid (Miejsce 27 na listach TE 14) (AZS Poznań) 306,00
  • 3. Adamek Makary (Niezrzeszony) 641,00
  • 4. Ziomber Maciej (KT Legia Warszawa) 603,00
  • 5. Konopko Witold (AT Angie Puszczykowo) 502,00
  • 6. Radoń Julian (KS Górnik Bytom) 457,00
  • 7. Kaliszewski Paweł (KT Legia Warszawa) 454,00
  • 8. Niełacny Patryk (PKT Pabianice) 413,00
  • 9. Kasperski Wojciech (KS Górnik Bytom) 396,00
  • 10. Szczęsny Wojciech (WTS DeSki Warszawa) 372,00
  • 14. Suski Michał (KT Legia Warszawa) 329,00

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

  • 1. Świątek Iga (Miejsce 3 na listach TE 14) (WKT Mera Warszawa) 1259,00
  • 2. Chwalińska Maja (Miejsce 43 na listach TE 14) (BKT Advantage Bielsko-B.) 1085,00
  • 3. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 781,00
  • 4. Kubka Martyna (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra) 734,00
  • 5. Okopniak Nikola (MKS Szczawno Zdrój) 609,50
  • 6. Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała) 598,00
  • 7. Wędrocha Julia (ChTT Chorzów) 555,00
  • 8. Pociej Weronika (KT Legia Warszawa) 520,00
  • 9. Wierzbowska Aleksandra (KKKS Kraków) 469,50
  • 10. Szczotka Dominika (PAT Rzeszów) 466,00
  • 46. Futerhendler Julia (KT Legia Warszawa) 143,40
  • 70. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 94,80
  • 80. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 75,00

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

  • 1. Fryze Konrad (Miejsce 14 na listach TE 16) (RKT Return Radom) 1291,00
  • 2. Dudek Tomasz (Miejsce 24 na listach TE 16) (TKKF Falenica Warszawa) 441,00
  • 3. Michalski Daniel (Miejsce 31 na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 440,70
  • 4. Skowroński Marcin (Miejsce 43 na listach TE 16) (RKT Return Radom) 1029,00
  • 5. Sikorski Michał (MKT Łódź) 807,00
  • 6. Grzegorczyk Jakub (UKS Beskidy Ustroń) 756,00
  • 7. Wrzoł Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała) 648,00
  • 8. Łosiak Bartosz (AZS Poznań) 638,00
  • 9. Pawlicki Aleksander (MKT Łódź) 620,00
  • 10. Kubicz Wiktor (Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe Złotoryja) 425,50
  • 15. Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 366,00
  • 27. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 215,40
  • 35. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 185,00
  • 62. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 100,00

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

  • 1. Rutkowska Wiktoria (Miejsce 34 na listach TE 16) (AZS Poznań) 732,50
  • 2. Hertel Anna (Miejsce 38 na listach TE 16) (KT Legia Warszawa) 540,00
  • 3. Świątek Iga (Miejsce 44 na listach TE 16) (WKT Mera Warszawa) 387,00
  • 4. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) 859,00
  • 5. Sosnowska Adrianna (WINNERS ST J. Wolniak Łódź) 685,00
  • 6. Jaśkiewicz Karolina (Niezrzeszony) 684,50
  • 7. Siłka Klara (Niezrzeszony) 680,00
  • 8. Falkowska Weronika (WTS DeSki Warszawa) 556,00
  • 9. Tomczyk Aleksandra (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 547,50
  • 10. Zajda Magdalena (BKT Advantage Bielsko-Biała) 523,00
  • 20. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 283,50
  • 44. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 128,00

Lista klasyfikacyjna juniorów (do lat 18):

  • 1. Hurkacz Hubert (Miejsce 29 na listach ITF 18) (Stow. REDECO SiR Wrocław) 1597,50
  • 2. Dembek Michał (Miejsce 106 na listach ITF 18) (WKT Mera Warszawa) 972,00
  • 3. Matuszewski Piotr (Miejsce 142 na listach ITF 18) (AZS Poznań) 670,00
  • 4. Michocki Przemysław (AT Angie Puszczykowo) 686,00
  • 5. Królik Patryk (WTS DeSki Warszawa) 610,00
  • 6. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 591,75
  • 7. Smolicki Mateusz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 486,00
  • 8. Szymankiewicz Maciej (AZS Poznań) 409,00
  • 9. Krawczyński Karol (KS Górnik Bytom) 408,50
  • 10. Piątek Mateusz (UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin) 391,00
  • 30. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 181,50
  • 33. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 161,00
  • 59. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 60,00
  • 61. Czakański Adam (KT Legia Warszawa) 58,00
  • 67. Sochoń Jan (KT Legia Warszawa) 52,00
  • 79. Cendrowski Tomasz (KT Legia Warszawa) 39,50
  • 85. Reszczyński Daniel (KT Legia Warszawa) 35,00
  • 98. Miller Piotr (KT Legia Warszawa) 28,00

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

  • 1. Zawadzka Joanna (UKS ACT Sport Tarnów) 804,00
  • 2. Kulik Wiktoria (AZS Poznań) 725,25
  • 3. Foryś Weronika (KT Legia Warszawa) 600,25
  • 4. Polańska Patrycja (Sport Klub Kryspinów) 593,50
  • 5. Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 441,75
  • 6. Jastrzębska Paulina (SKT Sopot) 423,75
  • 7. Silwanowicz Karolina (UKS Beskidy Ustroń) 409,25
  • 8. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 390,00
  • 9. Maślanka Patrycja (KS Mostostal Zabrze) 361,00
  • 10. Szymczuch Oliwia (Sport Klub Kryspinów) 333,50
  • 12. Pindelska Maja (KT Legia Warszawa) 286,75
  • 33. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 109,00
  • 51. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 52,50
  • 58. Górczyńska Ada (KT Legia Warszawa) 39,50
  • 77. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 18,50

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook