ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Ranking PZT (01-2014)

Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Taczała Dawid (AZS Poznań) 664.0
  • 2. Lorens Mikołaj (AZS Poznań) 621.0
  • 3. Kielan Szymon (PKT Pabianice) 396.0
  • 4. Wiśniewski Piotr (UKS Tenis24 Kraków) 343.0
  • 5. Kamrowski Marcel (GTT Lechia Gdańsk) 311.0
  • 6. Pawlak Piotr (WKT Mera Warszawa) 302.0
  • 7. Zgoła Borys (AZS Poznań) 292.0
  • 8. Borzych Aleksander (AZS Poznań) 271.0
  • 9. Stochmal Kacper (AT Promasters Szczecin) 262.0
  • 10. Bojarski Alan (KS Górnik Bytom) 254.0
  • 81. Kulig Adam (KT Legia Warszawa) 49.0

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Wierzbowska Aleksandra (WKS Wawel Kraków) 916.0
  • 2. Baszak Weronika (NST dolnośląskie) 563.0
  • 3. Wybudowska Klaudia (GKT Nafta Zielona Góra) 370.0
  • 4. Wygonowska Pola (ST RP SPORT Olsztyn) 358.5
  • 5. Gajoch Martyna (UKT Winner Kraków) 316.0
  • 6. Niedźwieńska Alicja (WKS Wawel Kraków) 300.0
  • 7. Gołaś Olga (AT Angie Puszczykowo) 261.0
  • 8. Takmadżan Lena (MKT Stalowa Wola) 248.0
  • 9. Szczepańska Zuzanna (ITT Goplania Inowrocław) 245.0
  • 10. Krajewska Ada (STT Szczecinek) 234.0
  • 12. Furterhendler Julia (KT Legia Warszawa) 219.0
  • 26. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 154.0
  • 28. Kus Anna Liza (KT Legia Warszawa) 142.0

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) 1125.5
  • 2. Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa) 1054.0
  • 3. Paluch Karol (UKT Winner Kraków) 544.0
  • 4. Piekarek Kacper (KTA Wrocław) 460.0
  • 5. Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa) 356.0
  • 6. Śliwiński Dominik (PKT Pabianice) 310.0
  • 7. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom) 307.8
  • 8. Skutella Mateusz (Kujawskie Centrum Tenisowe Masters Inowrocław) 307.0
  • 9. Wojtkowiak Paweł (Tenis Klub Toruń) 286.0
  • 10. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 279.0
  • 28. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 194.0
  • 57. Suski Michał (KT Legia Warszawa) 115.8

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 606.0
  • 2. Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) 1237.0
  • 3. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 1067.0
  • 4. Zakordoniec Emma (KS Górnik Bytom) 890.0
  • 5. Jaśkiewicz Karolina (SKS Match Point Ślęza) 547.0
  • 6. Kunat Izabela (KTA Wrocław) 544.0
  • 7. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 438.0
  • 8. Falkowska Weronika (WTS DeSki Warszawa) 404.5
  • 9. Aleksandrowicz Karolina (KS Warszawianka Warszawa) 357.0
  • 10. Rogozińska-Dzik Stefania (KS Warszawianka Warszawa) 345.5
  • 83. Miazek Patrycja (KT Legia Warszawa) 66.5

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Matuszewski Piotr (AZS Poznań) 1011.0
  • 2. Śmietana Piotr (KS Grzegórzecki Kraków) 868.0
  • 3. Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń) 699.5
  • 4. Mol Marcin (UKS Beskidy Ustroń) 665.0
  • 5. Raupuk Maksymilian (SKT Sopot) 586.0
  • 6. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 526.5
  • 7. Morawski Marcin (MKT Łódź) 484.0
  • 8. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 458.0
  • 9. Radwan Wiktor (KS Górnik Bytom) 423.0
  • 10. Fryze Konrad (RKT Return Radom) 411.3
  • 17.  Miller Piotr (KT Legia Warszawa) 332.0
  • 59.  Franko Andrzej (KT Legia Warszawa) 135.5
  • 78.  Czakański Adam (KT Legia Warszawa) 100.5
  • 82.  Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) 82.5
  • 84.  Sochoń Jan (KT Legia Warszawa) 81.0
  • 96.  Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 63.0

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Buchla Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) 64.0
  • 2. Kulik Wiktoria (MKT Łódź) 917.5
  • 3. Silwanowicz Karolina (UKS Beskidy Ustroń) 855.0
  • 4. Szmit Karolina (Family Tennis Camp Ściegny) 833.0
  • 5. Szymczuch Oliwia (KS Grzegórzecki Kraków) 696.5
  • 6. Szczygielska Dorota (SKT Sopot) 681.5
  • 7. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 642.5
  • 8. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 640.0
  • 9. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 484.5
  • 10. Bogus Karolina (KS Sport-Med Zabrze) 448.0
  • 84. Psut Kinga (KT Legia Warszawa) 54.0

Lista klasyfikacyjna juniorów (do lat 18):

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Majchrzak Kamil (PKTZ Winner Piotrków Tryb.) 2351.3
  • 2. Gresk Phillip (KS Warszawianka Warszawa) 1143.0
  • 3. Zieliński Jan (KS Warszawianka Warszawa) 828.8
  • 4. Terczyński Mateusz (NST dolnośląskie) 819.3
  • 5. Hurkacz Hubert (KKT Wrocław) 747.9
  • 6. Dembek Michał (WKT Mera Warszawa) 630.0
  • 7. Zawisza Paweł (SKS Match Point Ślęza) 580.0
  • 8. Kowalski Adrian (SKT Sopot) 527.0
  • 9. Królik Patryk (KS Warszawianka Warszawa) 466.8
  • 10. Bedra Michał (ATZ TENISPOINT Warszawa) 445.3
  • 57. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 126.0
  • 78. Cendrowski Tomasz (KT Legia Warszawa) 61.5

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 734.0
  • 2. Pyka Katarzyna (UKS Beskidy Ustroń) 675.5
  • 3. Kowalska Marta (KS Grzegórzecki Kraków) 670.5
  • 4. Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 510.5
  • 5. Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra) 489.5
  • 6. Przybylska Julia (AZS Poznań) 465.3
  • 7. Bieńkowska Agata (WTT Wejherowo) 456.3
  • 8. Buchla Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) 453.8
  • 9. Szymczuch Oliwia (KS Grzegórzecki Kraków) 430.8
  • 10. Polańska Patrycja (RKT Return Radom) 414.5
  • 23. Sierzputowska Alicja (KT Legia Warszawa) 213.3
  • 56. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 83.0

Lista klasyfikacyjna mężczyzn:

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Janowicz Jerzy Filip (MKT Łódź) 11305.0
  • 2. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) 1372.0
  • 3. Gadomski Piotr (AZS Poznań) 1046.0
  • 4. Jędruszczak Mikołaj (KS Start-Wisła Toruń) 593.0
  • 5. Ciaś Paweł (KS Warszawianka Warszawa) 475.0
  • 6. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 468.0
  • 7. Koniusz Błażej (KS Górnik Bytom) 468.0
  • 8. Kocyła Arkadiusz (AZS Poznań) 396.0
  • 9. Kapaś Andriej (AZS Poznań) 389.0
  • 10. Lipka Dariusz (SKT Sopot) 351.0
  • 94. Dziedzic Kamil (KT Legia Warszawa) 36.0
  • 96. Lipiński Mateusz (KT Legia Warszawa) 36.0

Lista klasyfikacyjna kobiet:

aktualizacja: 02.01.2014

  • 1. Radwańska Agnieszka (KS Nadwiślan Kraków) 29375.0
  • 2. Radwańska Urszula (KS Nadwiślan Kraków) 6225.0
  • 3. Linette Magda (WKS Grunwald Poznań) 2805.0
  • 4. Piter Katarzyna (WKS Grunwald Poznań) 2720.0
  • 5. Kania Paula (KS Górnik Bytom) 1820.0
  • 6. Kawa Katarzyna (AZS Poznań) 1135.0
  • 7. Zaniewska Sandra (KS Górnik Bytom) 870.0
  • 8. Jegiołka Justyna (UKS Smecz Leśnica) 770.0
  • 9. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 532.0
  • 10. Zagórska Sylwia (AZS Poznań) 530.0
  • 24. Rustecka Paulina (KT Legia Warszawa) 160.0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook