ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74

Po trzecim miejscu w zeszłotygodniowym ćwierćfinale w Warszawie, nasza talentiadowa drużyna jeszcze lepiej zaprezentowała się w weekendowych zmaganiach półfinałowych. Młodzi tenisiści KT Legia w pięknym stylu wygrali turniej w Radomiu. W dniach 18-19 czerwca wezmą udział w ogólnopolskim finale Talentiady w Poznaniu.

 


W poprzedni weekend odbywało się osiem ćwierćfinałów wojewódzkich. W każdym z nich startowały zespoły z dwóch województw. W turnieju, w którym rywalizowała Legia walczyły także ekipy z podlaskiego.

Teraz w radomskim półfinale wzięło udział 16 ekip z ośmiu województw.

Młodzi legioniści pokazali się ze znakomitej strony. Wygrali rywalizację w grach drużynowych i tenisowych. Nasi zawodnicy na kortach klubu Return byli także na drugiej pozycji w testach sprawnościowych.

– Nasza drużyna nie była faworytem, ale zaprezentowała się fantastycznie. Byliśmy po prostu bezkonkurencyjni. Zadecydowała ogromna wola walki wszystkich dzieci w każdej konkurencji. Walczyliśmy do samego końca o każdy mecz i punkt dla naszej drużyny. Bardzo się cieszymy z tego sukcesu, ale wiemy, że to nie koniec. Teraz czekają nas finałowe zawody Talentiady w Poznaniu. Jedziemy tam oczywiście z marzeniem zwycięstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że łatwo nie będzie – mówi koordynatorka Legia Tennis Schools Joanna Szymczyk, która była kierownikiem ekipy.  

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Max Szafran, Kuba Wieteska, Kostek Pociej, Ania Jura i Gabrysia Leśnodorska. Z zespołem był także trener Jędrzej Domaszewicz.

W dniach 4-5 czerwca odbywał się także drugi półfinał ogólnopolski. Organizatorem był Poznań.


Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook