ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74

Sklepy GO Sport są odwiedzane przez mnóstwo ludzi, którym aktywność fizyczna nie jest obca. Bardzo często razem z dorosłymi do takich miejsc przychodzą także dzieci. Właśnie do najmłodszych skierowana była weekendowa akcja Legia Tennis Schools. Trenerzy naszej akademii zachęcali do rozpoczęcia przygody z tenisem ziemnym.


 

Impreza odbyła się w centrum handlowym Promenada przy ulicy Ostrobramskiej. Nasi przedstawiciele odwiedzili sklep sportowy GO Sport.

Na terenie sklepu w miasteczku Legii, trenerzy naszej akademii zachęcali najmłodszych uczestników do rozpoczęcia przygody z tenisem ziemnym. Frekwencja była znakomita, a dzieci oprócz świetnej zabawy mogły nauczyć się podstawowych uderzeń tenisowych.

Dla najbardziej wytrwałych uczestników spotkania, zostały przewidziane atrakcyjne nagrody, które można było wygrać w konkursie podbijania i kozłowania piłek. Widać było, że pociechy szybko polubiły tenis. 

– Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem wszystkich dzieci znajdujących się w sklepie. Dodatkową atrakcją był miś Kazek, który zachęcał do uczestniczenia w zabawie nie tylko zorganizowanej przez Legia Tennis Schools, ale także przez obecnych na wydarzeniu szkoleniowców z Legia Soccer Schools – opowiada jeden z trenerów naszej akademii z ul. Myśliwieckiej 4A Barłomiej Otłowski.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook