ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74

Miesiące letnie to znakomity czas na wytężony wysiłek fizyczny, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Serdecznie zapraszamy na nasze obiekty przy ul. Myśliwieckiej 4A. Ceny za wynajem kortów w okresie letnim są zdecydowanie niższe niż podczas sezonu zimowego. Każdy może zagrać w tym samym miejscu, w którym jeszcze niedawno występowały m.in. Karolina Woźniacka, Na Li, Roberta Vinci, Marion Bartoli czy Maria Szarapowa. Po udanym treningu warto zjeść pyszny obiad w Cafe Legia i skorzystać z bogatej oferty odnowy biologicznej oferowanej przez placówkę Enel-Sport.

Grając rekreacyjnie na naszych kortach można nie tylko poczuć atmosferę wielkiego klubu. Można także spotkać trenujących zawodników Legii z najlepszymi juniorami w kraju, a więc Kacprem Żukiem i Igą Świątek na czele. Warto podpatrzeć, jak ćwiczą profesjonaliści.

Przy Myśliwieckiej bez abonamentu można zagrać już za 25 złotych za godzinę. Taka gratka czeka na tych, który wybiorą się na korty w dniu powszednim w godzinach 11-15. W tygodniu można grać na Legii do godziny 22. 

W weekendy i święta czas pracy recepcji jest nieco krótszy, ale na pewno każdy zdąży sprawdzić się na korcie. 

Warto zdecydować się na ofertę karnetową. Można na niej sporo zaoszczędzić, a dodatkowe pieniądze potem przeznaczyć na smaczne śniadanie, obiad albo ciastko z kawą w Cafe Legia.

Ci, którzy chcą skorzystać z odnowy biologicznej, masażu czy sauny mają także znakomitą okazję. Przypominamy, że przy Myśliwieckiej 4A działa placówka Enel-Sport. Jest także znakomicie wyposażona siłownia. 

Rezerwować dogodne godziny wynajmu kortów można pod numerem telefonu: (22) 621 60 74.

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook