ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
KT Legia rozpoczyna projekt z Akademią Tenisa Orzeł

To będzie współpraca, która otworzy nowe możliwości przed oboma klubami. Klub Tenisowy Legia oraz UKS Akademia Tenisa Orzeł zawarły porozumienie o wzajemnej współpracy. Jest ona związana ze wspólnym szkoleniem dzieci i młodzieży, organizacją obozów tenisowych zarówno krajowych, zagranicznych jak i stacjonarnych oraz wspólną organizacją turniejów krajowych, a także międzynarodowych.

Współpraca będzie obejmowała m.in. wspólne korzystanie z kadry trenerskiej obu klubów oraz z obiektów tenisowych mieszczących się przy ul. Myśliwieckiej i Podskarbińskiej. Docelowo oba kluby są zainteresowane poszerzeniem swojej współpracy o wspólne pozyskiwanie sponsorów dla najbardziej utalentowanych zawodników.

Dodatkowo KT Legia i AT Orzeł będą wspólnie działały w celu organizacji klas sportowych pozwalających łączyć młodym zawodnikom tenis z nauką, a także w poszukiwaniu mecenasów i patronów chcących zaangażować się w tenis pro, zarówno przy organizacji zawodowych turniejów, jak i pomocy w stwarzaniu warunków organizacyjnych oraz finansowych naszym najlepszym zawodnikom.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z licencjami Polskiego Związku Tenisowego, w tym trenerów kadry województwa mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook