ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74

Ośmioletni reprezentant Klubu Tenisowego Legia znakomicie prezentuje się w ostatnich miesiącach. We wrześniu Janek Nowacki triumfował w rywalizacji o puchar burmistrza Dzielnicy Wola i w Summer Break Cup, a na początku października wygrał Tie-Break Kids Cup. Teraz okazał się najlepszy w zmaganiach na kortach w Brwinowie. Startujący w kategorii pomarańczowej zdominował turniej Tenis 10 o puchar prezesa klubu KS Tennis Life.


W zmaganiach na kortach przy ulicy Żwirowej w Brwinowie wzięło udział aż 25 młodych tenisistów. W drodze do pojedynku finałowego Jaś wykazał się nie tylko wspaniałą grą, ale także wielką odpornością psychiczną,

Czterech rywali z rzędu pokonał w decydujących, siódmych gemach. To były bardzo zacięte mecze, ale na koniec Nowacki okazywał się zwycięski.

W finale zawodnik Legii zaprezentował się jeszcze lepiej. Bardzo pewnie wygrał z Dawidem Nowakiem z UTKS Dzierzkowice 4:1.

W poprzednim spotkaniu o tytuł, a więc na początku października na kortach przy Koncertowej 3, Jasiowi do końcowego zwycięstwa potrzebnych było siedem gemów. Ostatni z nich zakończył się po tie-breaku wynikiem 8:6. Nowacki pokonał Huberta Plenkiewicza z RKT Return Radom.

Warto dodać, że nasz młody tenisista, zgodnie z rocznikiem powinien startować w kategorii czerwonej Tenis 10. Z sukcesami występuje ze starszymi przeciwnikami w grupie pomarańczowej.


 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook