ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Klub Tenisowy Legia i Tomasz Iwański wraz z zespołem ITT nawiązują współpracę

To będzie zupełnie nowa jakość w polskim tenisie. Pierwszym etapem wspólnych działań będzie nabór do szkółek tenisowych opartych na programie Tenis 10, a następnym rozpoczęcie współpracy z zawodnikami w oparciu zarówno o ośrodek Legii przy ul. Myśliwieckiej 4A, jak i AZS Łódź przy ul. Lumumby.

Korty Legii to fantastycznie położony obiekt ze wspaniałymi tradycjami. W mieszczącym się na terenie klubie pracują ludzie, którzy od lat zaangażowani byli w jego powstanie w obecnym kształcie. Na miejscu jest świetne zaplecze oraz infrastruktura. Można spodziewać się, że Tomasz Iwański i jego zespół trenerów spowodują wielkie ożywienie warszawskiego rynku tenisowego, a także podniesienie jakości szkolenia i wprowadzi dodatkowy bodziec konkurencji w środowisku stołecznego tenisa.

– Jesteśmy przekonani, że synergia między KT Legia, a Tomaszem Iwańskim oraz jego ekipą będzie znakomita – mówią zgodnie twórcy pomysłu.

Trenerem koordynatorem sekcji wyczynowej wspólnego przedsięwzięcia Klubu Tenisowego Legia i AZS Łódź będzie Tomasz Iwański, obecny trener Kamila Majchrzaka, czyli drugiego najlepszego polskiego tenisisty w rankingu ATP Tour.

Cegiełkę do zarządzania trenerami i szkoleniem dorzuci również trener przygotowania fizycznego Mieczysław Bogusławski (azs-itt.com.pl).

Koordynatorem programu Tenis 10 w Klubie Tenisowym Legia przy ul. Myśliwieckiej będzie Agnieszka Rauchert – fantastyczny organizator tenisowego życia dziecięcego z dużym doświadczeniem w pracy edukacyjnej i sportowej. Pod jej nadzorem szkoli się obecnie około 130 dzieci w łódzkim AZS.

Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji znajdziecie na:

https://www.facebook.com/klubtenisowylegia/

azs-itt.com.pl:
https://www.facebook.com/azsitt/

https://www.facebook.com/azslodz/

http://azs.lodz.pl/

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook