ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74

Ładna pogoda sprawia, że rozgrywanie turniejów na nawierzchni ziemnej jest coraz przyjemniejsze. Jeszcze milej występuje się na mączce, gdy pojawiają się kolejne sukcesy. Dziewięcioletni Jaś Nowacki w ostatnich tygodniach odniósł dwa zwycięstwa w imprezach Tenis 10. Najpierw wygrał zmagania w klubie Tie-Break w Warszawie, a potem w Tennis Life w Nowej Wsi Warszawskiej. Tam w półfinale był inny zawodnik Legii Kajetan Góra, który wcześniej walczył z Jasiem w finale w stolicy. 


Nowacki to utalentowany, młody tenisista urodzony w 2007 roku. Od dawna startuje jednak w kategoriach nieco wyższych niż te przypisane do jego wieku.

W tym sezonie występuje w grupie zielonej, a więc dla zawodników z rocznika 2006.

Podczas turnieju w Nowej Wsi Warszawskiej w drodze do finału Jaś pokonał trzech przeciwników, w tym swojego kolegę klubowego Kajetana Górę. W finale Nowacki wygrał ze swoim wielokrotnym rywalem Hubertem Plenkiewiczem z RKT Return Radom 4:1, 4:3 (5).

Jeśli chodzi o wcześniejszą rywalizację w Tie-Breaku to o tytuł zagrali dwaj legioniści. Nowacki po zaciętym spotkaniu i tie-breaku wygrał z Górą.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z gry i wyników syna w ostatnich turniejach. W drodze do finałów w jednej i drugiej imprezie Jaś pokonał starszych rywali – powiedziała Marta Litwin-Nowacka.

Nowacki kilka tygodni temu wygrał turniej Masters cyklu Legia Tennis 10’s Cup.


Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook