ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74

Drużyny KT Legia Warszawa

Dorobek medalowy drużyn tenisowych KT Legia Warszawa w letnich i zimowych mistrzostwach Polski w tenisie ziemnym.

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016

SKRZATKI – Zabrze, 9-11.12.2016
1. KT Legia Warszawa
2. Fundacja AS PRO-AM Warszawa
3. UKS RP SPORT Olsztyn

KADECI – Bytom, 16-18.12.2016
1. KT Legia Warszawa
2. KS Górnik Bytom
3. SKT Szczecin

JUNIORKI – Bydgoszcz, 16-18.12.2016
1. KT Legia Warszawa
2. AZS Poznań 3
3. KS Górnik Bytom

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016

SKRZATKI – Poznań, 9-11.09.2016
1. Park Tenisowy Olimpia Poznań I
2. KT Legia Warszawa
3. BKT Advantage Bielsko-Biała

KADETKI – Pobiedziska, 16-18.09.2016
1. KT Legia Warszawa
2. BKT Advantage Bielsko-Biała
3. MKT Łódź

KADECI – Bydgoszcz, 16-18.09.2016
1. KT Legia Warszawa
2. KS Górnik Bytom
3. Klub Miedzeszyn Warszawa

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015

SKRZATY – Sopot, 11-13.12.2015
1. KT Legia Warszawa
2. SKT Sopot
3. Krakowski Kolejowy KS Kraków

SKRZATKI – Zabrze, 11-13.12.2015
1. AT Promasters Szczecin
2. KT Legia Warszawa
3. UKS RP SPORT Olsztyn

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015

SKRZATY – Sopot, 11-13.12.2015
1. KT Legia Warszawa
2. SKT Sopot
3. Krakowski Kolejowy KS Kraków

SKRZATKI – Zabrze, 11-13.12.2015
1. AT Promasters Szczecin
2. KT Legia Warszawa
3. UKS RP SPORT Olsztyn

MŁODZICY – Bytom, 11-13.12.2015
1. AZS Poznań
2. KT Legia Warszawa
3. KS Górnik Bytom

KADECI – Bytom, 18-20.12.2015
1. RKT Return Radom
2. KT Legia Warszawa
3. AZS Poznań

JUNIORKI – Sopot, 18-20.12.2015
1. MKS Szczawno Zdrój
2. KT Legia Warszawa
3. SKT Sopot

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015

JUNIORKI – Bytom, 11-13.09.2015
1. KT Legia Warszawa
2. SKT Sopot
3. MKS Szczawno Zdrój

KADECI – Łódź, 11-13.09.2015
1. KT Legia Warszawa
2. RKT Return Radom
3. MKS Łódź

SKRZATY – Olsztyn, 11-13.09.2015
1. KT Legia Warszawa
2. KS Górnik Bytom
3. KS Budowlani Olsztyn

MŁODZICY – Poznań, 11-13.09.2015
1. AZS Poznań
2. KS Górnik Bytom
3. KT Legia Warszawa

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2014

MŁODZICY – Warszawa, 12-14.09.2014
1. KT Legia Warszawa (+)
2. KS Górnik Bytom
3. UKS Okęcie Sport Warszawa

KADETKI – Warszawa, 12-14.09.2014
1. KT Legia Warszawa (+)
2. MKS Szczawno Zdrój
3. MKT Łódź

KADECI – Łódź, 12-14.09.2014
1. RKT Return Radom
2. AZS Poznań
3. KT Legia Warszawa (+)

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2014

KADETKI – Warszawa, 20-22.12.2013
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AT Promasters Szczecin
3. UKS Beskidy Ustroń

MŁODZICY – Pabianice, 04-06.01.2014
1.KT Legia Warszawa (+)
2. KTA Wrocław
3. KS Górnik Bytom

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2013

MŁODZICZKI – Warszawa, 20-22.09.2013
1. AT Promasters Szczecin
2. KT Legia Warszawa (+)
3. KS Górnik Bytom

MŁODZICY – Toruń, 20-22.09.2013
1. KT Legia Warszawa I (+)
2. KT Legia Warszawa II (+)
3. AZS Poznań

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2013

MŁODZICZKI – Pabianice, 04-06.01.2013
1. Promasters Szczecin
2. KT Legia Warszawa (+)
3. KS Górnik Bytom

MŁODZICY – Pabianice, 04-06.01.2013
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. KTA Wrocław

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012 Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012

SKRZATKI – Warszawa, 14-16.09.2012
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. ITT Goplania Inowrocław

MŁODZICY – Bytom, 14-16.09.2012
1. KS Górnik Bytom
2. KT Legia Warszawa (+)
3. AZS Poznań

SKRZATKI – Pabianice, 6-8.01.2012 1. AZS Poznań
2. Promasters Szczecin
3. KT Legia Warszawa (+)

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2011

SKRZATKI – Bytom, 02-04.09.2011
1. MKS Szczawno Zdrój
2. KT Legia Warszawa (+)
3. TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

SKRZATY – Toruń, 02-04.09.2011
1. KT Legia Warszawa (+)
2. TUKS Kozica Piotrków Trybunalski
3. AZS Poznań

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2011

SKRZATKI – Pabianice, 07-09.01.2011
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. Promasters Szczecin

SKRZATY – Pabianice, 07-09.01.2011
1. KT Legia Warszawa (+)
2. TKS Arka Gdynia
3. RKT Return Radom

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010 Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010

SKRZATKI – Olsztyn, 03-05.09.2010
1. SKT Sopot
2. KT Śnieżka Karpacz
3. KT Legia Warszawa (+)

KADECI – Warszawa, 03-05.09.2010
1. KS Warszawianka Warszawa
2. SKT Sopot
3. KT Legia Warszawa (+)

JUNIORZY – Warszawa, 18-20.12.2009
1. KT Legia Warszawa (+)
2. WTS DeSki Warszawa
3. KS Górnik Bytom

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2009 Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2009

KADECI – Poznań, 12-14.09.2009
1. SKT Sopot
2. GKT Nafta Zielona Góra
3. KT Legia Warszawa (+)

JUNIORZY – Bydgoszcz, 20-22.09.2009
1. KT Legia Warszawa (+)
2. WTS DeSki Warszawa
3. Promasters Szczecin

JUNIORZY – Bydgoszcz, 19-21.12.2008
1. KT Legia Warszawa (+)
2. Promasters Szczecin
3. WTS DeSki Warszawa

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2008

MŁODZICY – Warszawa, 12-14.09.2008
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. SKT Sopot

JUNIORZY – Bydgoszcz, 22-24.09.2008
1. KT Legia Warszawa (+)
2. TKS Arka Gdynia
3. SKT Szczecin

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2008

SENIORKI – Puszczykowo, 1-2.03.2008
1. AZS Poznań
2. KS Warszawianka Warszawa
3. KT Legia Warszawa (+)

MŁODZICY – Sopot, 4-6.01.2008
1. SKT Sopot
2. KT Legia Warszawa (+)
3. AZS Poznań

JUNIORKI – Pabianice, 21-23.12.2007
1. TKS Arka Gdynia
2. KS Slavia Ruda Śląska
3. KT Legia Warszawa (+)

KADECI – Puszczykowo, 21-23.12.2007
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. GKS Górnik Łęczna

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2007

SKRZATY – Sopot, 14-16.09.2007
1. SKT Sopot
2. KT Legia Warszawa (+)
3. MKS 1985 Szczawno Zdrój

MŁODZICY – Sopot, 14-16.09.2007
1. KS Grzegórzecki Kraków
2. TKS Arka Gdynia
3. KT Legia Warszawa (+)

KADECI – Bydgoszcz, 14-16.09.2007
1. SKT Szczecin
2. SKT Centrum Bydgoszcz
3. KT Legia Warszawa (+)

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2006 Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2006

SKRZATY – Warszawa, 15-17.09.2006
1. KT Legia Warszawa
2. SKT Sopot
3. TKS Arka Gdynia

SKRZATY – Sopot, 04-05.03.2006
1. KT Legia Warszawa
2. SKT Sopot
3. GKT Nafta Zielona Góra

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2001 Drużynowe Mistrzostwa Polski 2000

SENIORKI – Warszawa, 29-30.06.2001
1. SKT Prokom Sopot
2. WKT Mera Warszawa
3. CWKS Legia Warszawa

JUNIORKI – Sopot 22-24.09.2000
1. KS Górnik Bytom
2. CWKS Legia Warszawa
3. SKT Sopot

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook