ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa Sekretariat: (22) 745 10 90
Rezerwacje telefoniczne recepcja kortów: tel.: (22) 621 60 74
Drugi profesjonalny tytuł dla Anny Hertel

Zawodniczka KT Legia ma za sobą trzy tygodnie startów w profesjonalnych turniejach na Majorce. Na tej pięknej hiszpańskiej wyspie Anna Hertel właśnie wygrała turniej deblowy podczas imprezy w Palmanovie. Zmagania w Vilas Tennis Academy miały rangę 15 tysięcy dolarów.

Występy w Hiszpanii Hertel rozpoczęła od dwóch turniejów rangi 15K w Manacor. To właśnie tam znajduje się słynna akademia Rafy Nadala.

W pierwszej imprezie Polka w parze z Rosjanką Annę Urekę była w ćwierćfinale. W drugiej grała razem z Aną Makatsarią z Gruzji. Panie znalazły się w półfinale.

W Manacor Hertel walczyła także w singlu, ale w głównej drabince wygrała łącznie jedno z trzech spotkań.

Zdecydowanie najlepiej legionistce poszło w ostatnim tygodniu. W Palmanovej startowała w deblu razem z reprezentującą chińskie Tajpej Joanną Garland. Z urodzoną w Wielkiej Brytanii tenisistką Hertel doszła do finału.

W nim przeciwniczkami były Luniuska Delgado z Wenezueli oraz Rosjanka Daniella Miedwiediewa. Pierwsza partia była niezwykle zacięta. o zwycięstwie Polki i zawodniczki z Tajpej zadecydowało jedno przełamanie więcej.

W drugim secie dominacja „naszego debla” była niepodważalna. Wygrana 6:0 sprawiła, że Hertel zdobyła drugi w karierze profesjonalny tytuł.

Na Majorce z zawodniczką był trener Oleg Dowhań oraz odpowiadająca za przygotowanie fizyczne Agata Barycka,

We wrześniu zeszłego roku triumfowała w grze podwójnej w Szykmencie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sekretariat: (22) 745 10 90
ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
Rezerwacje telefoniczne
recepcja kortów: tel. (22) 621 60 74
Facebook